Valorant hesabım sıfırlandı

Reamf

Hectopat
Daha fazla  
Valorant hesabımı unuttum. Şifremi kullanıcı adımı ben de sıfırladım. İkisini de ama girdiğimde hesabımın nickini tekrar aldım. Skinlerim ajanlarım sıfırlandı, aldığım savaş bileti vs de yoktu. Ne yapmam lazım? Ticket attım ama 3 gündür bir dönüş olmadı.

Ticket atın, başka bir şey yapmayın. Onlar mesajınızı gördüğünde sizinle iletişime geçecektir. Birkaç şikayet vardı bununla ilgili yanlış hatırlamıyorsam. Ama önce ilk mesajı yazan hocamın dediği gibi hesabı kontrol edin. E-Postanıza gelmiş olan mesajı okuyun ve doğru hesaba girdiğinizden emin olun. Onun dışında sizin yapabileceğiniz bir şey yok. İsterseniz Şikayetvar'a da yazabilirsiniz 1-2 hafta içerisinde dönüş alamazsanız.

Benzer olayı Valorant hesap kullanıcı adı değişince, eski LoL hesabımın sıfırlanmasında yaşadım. Bunu ayrıca 2-3 kişinin daha yaşadığına dair forum yazıları okudum. Rahat 4 kere ticketlerde en detayına kadar anlattım. Sunucu tarafında kullanıcı adı değişince, hesapların sıfırlanma sorunu olduğunu söyledim.

Bana yazılan cevap kaybolan e-posta adresiniz ne diyor. Zaten sana destek ile yazdığım e-posta adresine ait hesap yok diyorum. Bakıyoruz sorun yok diyorlar. :D Yani yönettikleri hesaplarla alakalı bir bilgileri olmadığı gibi uğraşmamak adına geçiştirip duruyorlar. LoL böyle salyalı oynayan biri olsam daha da üstüne giderdim ama saldım.

Bu büyük açıkları ile bolca zarar etmeleri dileğiyle. Çünkü oyun dünyasında bunlar kadar kopyacı, leş hizmet ve berbat topluluk olan bir oyun firması daha yok. Oyun dünyasının çöplüğünün zirvesine oynamakla kalmaz o zirveyi kimseye kaptırmazlar.

RIOT Türkiye tarafındakiler bildiğin reklam ajansından hallice bir oluşum. Oyun destek sistemi nasıl yönetilir bilmiyorlar. Sürekli bot cevaplar yazıp geçiyorlar. Ben de saldım. Twitch'e reklam ver, turnuva yap geç oluşumu. Reklam ajanslarının oyun dünyasına geçişi de bu kafa yapısıyla oldu. Neyse artık Twitch, YouTube yayıncıları bu oluşumları büyümeden ezmeye başladılar.

Çözebilen var mı bilmiyorum. Ama benim sorunumu çözemedikleri gibi zaten kopyacıklarından gelen ön yargı, hizmet tarafındaki kalitesizlik ile birleşince şirkete olan ön yargımı iyice artırdı.

Son düzenleme:
evet hesabım aynı benim onda sorun yok 4 mailim var hepsinden denedim hiç birinden o hesap çıkmadı 0 dan kasıcam sanırım para yatırmam tekrar çöp oluyor ticket sonuçlanmaz

Yeni konular

Geri
Yukarı