Valorant hesabıma haksız yere ban attılar

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
Selam Technopat ailesi. Valorant'tan 3 ay önce 3. partiden ban yemiştim. Hile kullanmıştım 8 Haziran itibari ile banım açılmış bulunmakta ama hesabımda banlanmış. Hile kullanmadığım hesabım karambit falan vardı. Skinlerim vardı ve olana bakın. Ticket girdiğimde süresiz uzaklaştırıldın yazıyor. Anlamadım ben. Ticket açarak düzelttirebilir miyim? Hile kullanmadım o hesapta halbuki ve ban yemişim. Neden anlamadım. Şundan dolayı olabilir. 31 Mayıs'ta denemiştim girmeyi. Giriyordu karambitli hesabıma ve tak Spike'a hücumda banlandım. 31 Mayıs'ta kalkacagını söylemişti bana ama kalkmadı. 10 Haziran'da denedim başka hesapla istediğim kadar oynayabiliyorum. Saçmalık böyle durum yaşayıp banı kalkan var mı?

Not:
Banım kalktı ama hesap banım kalkmadı [CİHAZ BANI KALKTI]

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Technopat ailesi. Valorant'tan 3 ay önce 3. partiden ban yemiştim. Hile kullanmıştım 8 Haziran itibari ile banım açılmış bulunmakta ama hesabımda banlanmış. Hile kullanmadığım hesabım karambit falan vardı. Skinlerim vardı ve olana bakın. Ticket girdiğimde süresiz uzaklaştırıldın yazıyor. Anlamadım ben. Ticket açarak düzelttirebilir miyim? Hile kullanmadım o hesapta halbuki ve ban yemişim. Neden anlamadım. Şundan dolayı olabilir. 31 Mayıs'ta denemiştim girmeyi. Giriyordu karambitli hesabıma ve tak Spike'a hücumda banlandım. 31 Mayıs'ta kalkacagını söylemişti bana ama kalkmadı. 10 Haziran'da denedim başka hesapla istediğim kadar oynayabiliyorum. Saçmalık böyle durum yaşayıp banı kalkan var mı?

Not:
Banım kalktı ama hesap banım kalkmadı [CİHAZ BANI KALKTI]

İyi olmuş umarım bir daha giremezsin. Gitti bütün skinlerin
Nasıl bu kadar ezik oluyorsunuz anlamıyorum.

Hayır ne gerek var dostum adamakıllı yaz çık bitsin hani gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ne gerek var dostum adamakıllı yaz çık bitsin hani gerek yok.

Herkesin emeğini sömür sonra gel burada Valorant hesabıma haksız yere ban attı diye konu aç.
Büyük ihtimalle HWID kalkmadan hesaba giriş yapmışsan banlamışlardır. İyi olmuş dostum hile açmanın cezası bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı