Valorant hesabımı nasıl satarım?

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna 1000 TL üstü para yatırdım ve artık bırakmaya karar verdim, üstelik artık hiç sarmıyor. Bilmiyorum böyle bir konu yasak mı ama hesabımı nasıl satabilirim?

-Elmas 2
-3 veya 4 Battle Pass vardı bitirilmiş
-10 karakterin kontratı bitirildi
-Champions set, yitik classic, yağmacı şerif, asil spectre, ejder operatör, Yağmacı Vandal, Anomali Phantom, yağmacı bıçak, kelebek bıçak ve champions 2021 Karambit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna 1000 TL üstü para yatırdım ve artık bırakmaya karar verdim, üstelik artık hiç sarmıyor. Bilmiyorum böyle bir konu yasak mı ama hesabımı nasıl satabilirim?

-Elmas 2
-Champions set, yitik classic, yağmacı şerif, asil spectre, ejder operatör, Yağmacı Vandal, Anomali Phantom, yağmacı bıçak, kelebek bıçak ve champions 2021 Karambit.
Bynogame, Oyunfor.

Riot hesap satışı yasak. İki tarafta ban yer.
Eğer illa ben bu hesabı istemiyorum diyorsanız güvendiğiniz birine "para karşılığı teslim edin".

1641739493699.png

Satmanın tanımını yazmışsınız zaten hocam :D

GameSatış üzerinden satabilirsiniz fakat satmak yasak galiba Riot tarafından öğrenilirse.

-Elmas 2
Riot Games oyunlarının her birinde hesap satışı yasaktır. Tespit edilen bir satış söz konusu olursa hem satıcı hem de alıcı ban yer.

Geri
Yukarı