Valorant hesabımı ne kadara ve nasıl hızlı satabilirim?

Yatırılan miktarı okudum ve ek kaplamaları da hesaba kattım ama hala aynı kanaatteyim. O markete gelmediği için fiyatının artması olayı da ancak 4-5 sene sonra olur. Kendi küçük hakaretlerinizi kendinize saklayıp insanları yanlış fikirlerinizle empoze etmeyi kesin.

2021 champions karambiti piyasasına bakabilirsin tabii bulabilirsen :D çok anlıyor gibisin.

2021 champions karambiti piyasasına bakabilirsin tabii bulabilirsen :D çok anlıyor gibisin.
İstediğiniz kadar kelebeğin fiyatı yükselttiğini savunabilirsiniz. Ben daha 7-8 ay önce çıkmış bir setin bıçağının 1000 TL etmeyeceğinden adım kadar eminim. Bunu piyasa bilgisi olmayan biri bile rahatlıkla bilebilir.

İstediğiniz kadar kelebeğin fiyatı yükselttiğini savunabilirsiniz. Ben daha 7-8 ay önce çıkmış bir setin bıçağının 1000 TL etmeyeceğinden adım kadar eminim. Bunu piyasa bilgisi olmayan biri bile rahatlıkla bilebilir.

Dostum sen anlamıyorsun galiba champions 2022 kelebek ve altın afet hançer var altın afetin değeri zaten 300TL civarında ve nadir en iyi battlepas bıçağı çok mantıksız konuşuyorsun. Ben hesabın değerini söylüyorum. Gir malum siteye bak fiyatlara anlarsın demek istediğimi. + zaten kendin toplamaya kalksan o hesabı VP fiyatları da arttı gayet makul bir rakam 2000 2200 civarları o hesap için.

Yeni konular

Geri
Yukarı