Çözüldü Valorant hesabından çıkış yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Loftyy

Femtopat
Daha fazla  
Bu hesabım ban yedi, başka hesaba gireceğim ama hesaptan çıkamıyorum. Böyle bir hata veriyor ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• 1670609291601.png
    1670609291601.png
    31,9 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Çözüm
Benim kardeşim oynarken dereceli de anam kızmış kardeşimde oyundayken PC'yi kapamış sonra Valorant'ı açtığımda direk hesaba girdi normalde Google hesaplarım sayesinde giriş yapıyordum önce Riot Games'i açıyordu ama şimdi direk Valorant'ı açıyor ve ilk attığım SS gibi hata veriyor kardeşim 1 hafta ban yediği için diğer hesabıma gireceğim ama giremiyorum.

Nasıl yani.

Arama kısmına Riot istemcisi yazın belki bahsettiğiniz uygulama o'dur. Oradan hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz.
Riot Games uygulaması sekmesi arkada açıksa onu kapatın. Orada da bahsetmiş, eğer çıkamazsanız alt F4 çekin tekrar girin o zaman düzelecektir bana da oluyor.

Riot Games uygulaması sekmesi arkada açıksa onu kapatın. Orada da bahsetmiş, eğer çıkamazsanız alt F4 çekin tekrar girin o zaman düzelecektir bana da oluyor.

Sadece bunlar açık çıkıp girdiğimde de düzelmiyor aynı şey karşıma çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 1670609900532.png
    1670609900532.png
    2,1 KB · Görüntüleme: 18
Anladım. Gece Pazarı falan mı açıyordunuz ne oldu?

Benim kardeşim oynarken dereceli de anam kızmış kardeşimde oyundayken PC'yi kapamış sonra Valorant'ı açtığımda direk hesaba girdi normalde Google hesaplarım sayesinde giriş yapıyordum önce Riot Games'i açıyordu ama şimdi direk Valorant'ı açıyor ve ilk attığım SS gibi hata veriyor kardeşim 1 hafta ban yediği için diğer hesabıma gireceğim ama giremiyorum.

Anladım. Gece pazarı falan mı açıyordunuz ne oldu?

Riotun uygulamasından çıkış yapmayı denediniz mi?
nasıl yani

Nasıl yani.

Arama kısmına Riot istemcisi yazın belki bahsettiğiniz uygulama o'dur. Oradan hesabınızdan çıkış yapabilirsiniz.

Çözüm

Teşekkürler. Dediğiniz gibi önce buradan çıkış yapıp sonra girdim hesabıma.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı