Valorant hesabını satan kişi hesaptan çıkış yapmıyor

Mâhkum

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant hesabı almıştım, satıcı ile tüm işlemleri hallettik ve daha sonrasında satıcının tarayıcıdan girilen Riot ID'den çıkış yapmadığını fark ettim. Hesabi tekrar aldı ben de hala Riot ID'deyim yani hesaba erişimim var. Bu arkadaşın nasıl oturumu kapatabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant hesabı almıştım, satıcı ile tüm işlemleri hallettik ve daha sonrasında satıcının tarayıcıdan girilen Riot ID'den çıkış yapmadığını fark ettim. Hesabi tekrar aldı ben de hala Riot ID'deyim yani hesaba erişimim var. Bu arkadaşın nasıl oturumu kapatabiliriz?

Şifreyi değiştir.

Bu RIOT Kuralları'na uymuyor, istediğini yapabilir ve cücük alamazsın.

Emaili ya da şifreyi değiştir.
ben değiştiriyorum o oturumu kapatmadigi icin oda değiştirio bi ben değiştiriom bi o
Hesap satın alımı yapıyosun ne olmasını bekliyodun çıkış falan yaptıramazsın adama o istemediği sürece git yaşım küçük falan de belki acır sana.
adamlar işin ticaretini bulmuş acirlarmi .d en kötü hesabı gitlerim verdiğim para umurumda deil ama belki bi çözümü vardir

Geri
Yukarı