Valorant hesabının geri alınması

Yaklaşık 5-6 ay önce Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazar Yeri ve Epin Sitesi | İtemsatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Hesabı düne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün giriş yapmaya çalıştım fakat olmadı, satın aldığım kişi hesabı geri çekmiş. Itemsatış'a mesaj attığımda suç duyurusunda bulunursam satıcının bilgilerini paylaşabileceklerini söylediler. Sizce dava açsam sonuç çıkar mı?

Riot hesabı vermez ancak belki satıcının yaşı küçükse korkup verebilirde.
Yüksek miktarlar ödemediyseniz uğraşılmaz diye düşünüyorum.

Aslında neredeyse her oyun platformunun sözleşmesinde hesap alım-satımı, devir işlemi yasak. Bu tarz satış siteleri yüzünden oyun platformlarının sözleşmelerinden bihaber alıcılar mağdur olabiliyor, bu yüzden her satış platformunda hesap alım-satımı yasaklanmalı diye düşünüyorum.

Yaklaşık 5-6 ay önce Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazar Yeri ve Epin Sitesi | İtemsatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Hesabı düne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün giriş yapmaya çalıştım fakat olmadı, satın aldığım kişi hesabı geri çekmiş. Itemsatış'a mesaj attığımda suç duyurusunda bulunursam satıcının bilgilerini paylaşabileceklerini söylediler. Sizce dava açsam sonuç çıkar mı?
hiç boşuna uğraşma bence hesabın sahibinin hesabı geri aldığına dair bir belge veya kanıtın varsa belki öyle bir sonuç çıkabilir ama zaten hesap satın alımı yasak olduğu için büyük ihtimalle sende ceza yersin

Riot tanık olmazsa dava düşer diye düşünüyorum.

son durum nedir?

Yaklaşık 5-6 ay önce Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazar Yeri ve Epin Sitesi | İtemsatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Hesabı düne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün giriş yapmaya çalıştım fakat olmadı, satın aldığım kişi hesabı geri çekmiş. İtemsatış'a mesaj attığımda suç duyurusunda bulunursam satıcının bilgilerini paylaşabileceklerini söylediler. Sizce dava açsam sonuç çıkar mı?

Boşuna dava falan açma suç sende hesap satın alımı yasaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı