Valorant hesap alıp satmak ban sebebi mi?

Corde Lio

Hectopat
Merhaba ben bu hesap alım satıma yeni başladım sayılır ana hesabım immo 2 şu an bende yazın öyle para kazanmak için 15 TL'ye örneğin ranked açık latam server hesap alıyorum TR almıyorum ve bunu satıyorum dediğim gibi e postayı alan kişinin e postasına geçiriyorum fakat bu hesabı birine sattığımda o alan kişi hile vs açarsa ben ban yer miyim veya başka türlü bir ban yer miyim? Ne yapmalıyım acaba şu ana kadar 5 6 tane hesap sattım.

Hesap satmak almak zaten ban sebebidir fakat bu hesaplardan birinde hile açılmışsa ya da hesap buna benzer illegal bir şey yapmışsa sende yersin donanım banı yersin kendi hesabınada giremezsin yaptığın şey çok riskli çok cesursun!

Merhaba ben bu hesap alım satıma yeni başladım sayılır ana hesabım immo 2 şu an bende yazın öyle para kazanmak için 15 TL'ye örneğin ranked açık latam server hesap alıyorum TR almıyorum ve bunu satıyorum dediğim gibi e postayı alan kişinin e postasına geçiriyorum fakat bu hesabı birine sattığımda o alan kişi hile vs açarsa ben ban yer miyim veya başka türlü bir ban yer miyim? Ne yapmalıyım acaba şu ana kadar 5 6 tane hesap sattım.
Yasak ama bir problem olmuyor. Ancak boost yapıp ticaretini yaparsan bir süre sonra problem olma riski yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı