Valorant hesap çalındıktan sonra yaşananlar

ArthurMorgan33

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, benim Valorant hesabım yaklaşık 2 hafta önce çalınmış fakat ben evde olmadığım için yeni öğrendim ve hemen Riot destek ile eskiden VP aldığım kodu kullanarak hesabı aldım. Bir de ne göreyim çalan kişi hesaba 1000 lira civarı yatırmış, fullemiş hesabı neredeyse. Şimdi beni meraklandıran konu şu, hesabımı çalan kişi yatırdığı VP koduyla hesabı benden tekrar geri alabilir mi?

Merhaba, benim Valorant hesabım yaklaşık 2 hafta önce çalınmış fakat ben evde olmadığım için yeni öğrendim ve hemen Riot destek ile eskiden VP aldığım kodu kullanarak hesabı aldım. Bir de ne göreyim çalan kişi hesaba 1000 lira civarı yatırmış, fullemiş hesabı neredeyse. Şimdi beni meraklandıran konu şu, hesabımı çalan kişi yatırdığı VP koduyla hesabı benden tekrar geri alabilir mi?
Alamazlar. Sifreni degistir iki adimli dogrulamayi etkinlestir. Ben de ayni olayi yasadim butun arklari silip 5000 vp cekmislerdi kendi arklarini eklemislerdi avrupalilardi. Hayirli olsun skinlerin :D

Mail sifrelerini de degistir steam falan. O sifreyi ve e postayi nerelerde kullandiysan degistir hepsini.

Have I Been Pwned: Check if your email has been compromised in a data breach ya da kasperskydan emailini kontrol et nerelerde sifren calinmis diye.

İnşallah alamaz gülmekten kafayı yiyorum 1 saattir, ne enayi adamlar var. Kendin açmadığın hesaba niye 1500 lira civarı yatırırsın ki?
Genelde calinti kredi karti diye duydum ama bir sey olmaz.

Geri
Yukarı