Valorant hesap değeri nedir?

Günümüzde ikinci el hesaplara o fiyatı vereni bulmak biraz zor açıkçası. Haklısın eskiyen bir şey değil fakat yeni skinler geliyor, yeni oyunlar çıkıyor, revaçtan düşüyor. Örnek vermek gerekirse PUBG 2017-2019 yıllarında zirvedeydi skinleri pahalıydı. Şu anda neredeyse oyuncusu ve yayıncısı kalmadı. 1300-1400'e alıcı bulursan iyi bence. Arkadaş 500 lira değer biçmiş az önce ona göre hesap et :D Bir de skinlerin fotoğraflarını ekleyebilir misin 2-3 ss ile konu daha tartışmaya açık hale gelir

1500 TL fiyata koyabilirsin. Az diyebilirsin ama gamesatış gibi sitelere baktığında hesapları çok ucuz fiyata koyuyorlar.
Aynen, ne alaka o fiyatlar anlamış değilim :)
Günümüzde ikinci el hesaplara o fiyatı vereni bulmak biraz zor açıkçası. Haklısın eskiyen bir şey değil fakat yeni skinler geliyor, yeni oyunlar çıkıyor, revaçtan düşüyor. Örnek vermek gerekirse PUBG 2017-2019 yıllarında zirvedeydi skinleri pahalıydı. Şu anda neredeyse oyuncusu ve yayıncısı kalmadı. 1300-1400'e alıcı bulursan iyi bence. Arkadaş 500 lira değer biçmiş az önce ona göre hesap et :D Bir de skinlerin fotoğraflarını ekleyebilir misin 2-3 ss ile konu daha tartışmaya açık hale gelir
Serbest piyasa :) Şu an çalışıyorum. Akşam eve geçince ekleme yaparım.

Ben 3K fiyata sattım 2 gün önce rahatladım. Daha fazla bulaşmam. Çocuk oyununa döndü. :D Sende GameSatış üzerinden satışa koy. Mesaj geldikçe indirimli felan elinden çıkarırsın.
Bayağı iyi bir para, ne vardı ki içinde o fiyata verdin? Akşama ekran görüntülerini ayarlayayımda bende oraya bi atarım. Bir yan hesabım vardı o da altın2-3 gibi birşeydi. Girmek istersem ona girer oynarım onu yükseltirim.

Bayağı iyi bir para, ne vardı ki içinde o fiyata verdin? Akşama ekran görüntülerini ayarlayayımda bende oraya bi atarım. Bir yan hesabım vardı o da altın2-3 gibi birşeydi. Girmek istersem ona girer oynarım onu yükseltirim.
Bu şekilde bir hesaptı.

Dosya Ekleri

• Bıçak.png
    Bıçak.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 41
  • Vandal.png
    Vandal.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 40
  • Phantom.png
    Phantom.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 37
  • Operator.png
    Operator.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 39
  • Sheriff.png
    Sheriff.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 36
Bu şekilde bir hesaptı.
Ha sende operatör ve sheriffler de varmış, ben sheriff ve operatör oynamadığım için hiç almamıştım. Hayırlı olsun, bu arada yağmacı vandalı çok rahat 5-6 aydır bekliyordum gelmedi. Gelse alacağım ama yok :)

Geri
Yukarı