Valorant hesap satın alarak başlanır mı?

Harnapazade

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.

1 arkadaştan hesap alıp başlayacağım. Rank vs derdim yok. İlla TR'de oynamak zorunda da değilim. Oyunu biraz denedim farklı bir hesaptan hoşuma gitti fena değil ama uzun vadede oynanır mı sizin fikirlerinizi de almak istedim. PC'de düzgün bir FPS çok az var Dirty Bomb bittiğinden beri Paladins oynuyorum ama sıkmaya başladı elim sol tıktan kalkmıyor. Overwatch 2 demeyin onu hiç beğenmiyorum. CS2 sevmedim. Sadece Valorant kalıyor sanırım. CoD vs tarzım değil. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Hesap paylaşımı riskli iş sonrasında ban yiyebilirsin.

Arkadaşlar merhaba.

1 arkadaştan hesap alıp başlayacağım. Rank vs derdim yok. İlla TR'de oynamak zorunda da değilim. Oyunu biraz denedim farklı bir hesaptan hoşuma gitti fena değil ama uzun vadede oynanır mı sizin fikirlerinizi de almak istedim. PC'de düzgün bir FPS çok az var Dirty Bomb bittiğinden beri Paladins oynuyorum ama sıkmaya başladı elim sol tıktan kalkmıyor. Overwatch 2 demeyin onu hiç beğenmiyorum. CS2 sevmedim. Sadece Valorant kalıyor sanırım. CoD vs tarzım değil. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.

Steam PUBG oynamanı öneririm. Ben oynadım Valorant hiç sarmıyor, illa oynayacaksan hesap satın alma kendi hesabını açıp biraz oyna sonra karar verirsin.

Hesap paylaşımı riskli iş sonrasında ban yiyebilirsin.

Kolay kolay ban yiyebileceğini sanmıyorum çünkü arkadaşım ile 2 yıla yaklaştı hesap paylaşımı yapıyorum ben onunkine o benimkine giriyor hala ban yemedik hani Rio'ta ticket atarsa bu konu hakkında falan belki öyle ya da çok ekstrem 100 tane hile raporlaması gelirse hesabı incelerler ve o yüzden fark edilebilir.

Soruna gelecek olursam bence başlanmaz çünkü pişman olursun Valorant o kadar iyi bir oyun değil oyuna şu ana kadar 2000 TL yatırmışımdır keşke yatırmasaydım diyorum çünkü o zamanlar vereceğim 500TL'ye 3-4 hesaptan CS alıp kasa kassam şu an zengin olmuştum :D

Teşekkür ediyorum arkadaşlar vallaha korkunç yorum okudum valorant vs cs 2 veya go veya bireysel ama gördüğüm kadarıyla büyük çoğunluk valorant önermiyor. Başlamayacağım.

Teşekkür ediyorum arkadaşlar vallaha korkunç yorum okudum Valorant vs CS 2 veya GO veya bireysel ama gördüğüm kadarıyla büyük çoğunluk Valorant önermiyor. Başlamayacağım.

Dostum bana sorarsan Valorant bu oyunlardan fersah fersah üstündür içerik ve strateji bakımından. İkisini de oyna sen karar ver niçin başkalarına soruyorsun ki?

Dostum bana sorarsan Valorant bu oyunlardan fersah fersah üstündür içerik ve strateji bakımından. İkisini de oyna sen karar ver niçin başkalarına soruyorsun ki?
Dedi ve valoranta başladı😁 Yalnız ciddi ciddi oyunu beğendim o kadar olumsuz yoruma rağmen. Bağımlılık yapıyor ama dikkat etmek lazım. Troller var evet kitle kötü İstanbul sunucusu ama mute atıyorum sesli sohbeti engelleyip keyfime bakıyorum. Şu an bireysel oynuyorum takım maçı vs atıyorum daha spike dereceli vs girmedim zaten dereceli girersem İstanbul olacaksa sunucu veya Frankfurt farketmez en az 1 kişi ile daha girerim tek girilmez bence de sıkıntı sonuçta ama genel olarak oyun gerçekten güzel sardı beni.

Dedi ve Valorant'a başladı😁 yalnız ciddi ciddi oyunu beğendim o kadar olumsuz yoruma rağmen. Bağımlılık yapıyor ama dikkat etmek lazım. Troller var evet kitle kötü İstanbul sunucusu ama mute atıyorum sesli sohbeti engelleyip keyfime bakıyorum. Şu an bireysel oynuyorum takım maçı vs atıyorum daha spike dereceli vs girmedim zaten dereceli girersem İstanbul olacaksa sunucu veya Frankfurt fark etmez en az 1 kişi ile daha girerim tek girilmez bence de sıkıntı sonuçta ama genel olarak oyun gerçekten güzel sardı beni.

Kitlesinde çok çocuk var katılıyorum ama her rank atladığında yarı yarıya düşüyor gibi, arada güzel takımlar denk gelince güzel maçlar da çıkıyor. İyi oyunlar.

Geri
Yukarı