Valorant hesap satışında dolandırıcılık

w_mtalha

Centipat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben GameSatış üzerinden hesap alacaktım, kullanıcı beni WhatsApp'a yönlendirdi biz bununla 1000 TL'ye anlaştık fakat ben parayı verdikten sonra satıcı beni engelledi ve telefonumu açmıyor. Elimde konuşma kanıtları her şey var. GameSatış desteğe bu durumu anlattığımda savcılığa gittiğim takdirde bana satıcının bilgilerini paylaşacaklarını söylediler. Şimdi arkadaşlar ben gidip bu dolandırıcıdan şikayetçi olursam bana yardımcı olurlar mı? Yoksa ciddiye almazlar mı? Boşa uğraşmak istemiyorum, sizler aranızda belki anlayanlar vardır. Bana yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.

Bu işlemlerde hiçbir şekilde WhatsApp veya didcord üzerinden işlem yapılmaması gerektiği zaten söyleniyor. Tüm adımları site üzerinden gerçekleştirmen gerekiyordu. Ayrıca Valorant hesap satışları yasal değil. Suçlu sen olursun. Riot'a ticket açıp hesabının çalındığını yaz ve sana gönderecekleri adımları uygula. Hesabını alabilme ihtimalin var.
Arkadaş alıcı,satıcı değil.

Valorant'ta hesap satışı yasak. Tek bir bilet ile hesap sahibi hesabı geri alabiliyor. Hesabı almasa bile şikayet edip hesabı banlatabiliyor. Savcılığa gidersen davanın ne kadar süreceği ve nasıl bir sonuç çıkacağı belli olmaz fakat %100 değer. Eğer imkanınız varsa kesin dava açın.

Fark etmez. Olay her türlü anlattığım gibi işliyor.
Hacım eleman hesabın sahibi değil. Hesabın bilgileri de elinde değil. Nasıl Riot'a bilet atacak? Bir kısmı atladınız sanırım.

Ortada nitelikli dolandırıcılık suçu var, kanıtlayabilirseniz eliniz boş dönmezsiniz fakat davanın ne kadar süreceği de tartışılır. Kısa sürmeyeceği kesin.

Elimde kanıt var wp konuşmaları fazlası ile para önemli değil benim için önemli olan böylelerinin ceza çekmesi uğraşsın yeter benim için.

Valorant'tan hesap almanız anlamsız tek tuşla geri alanıbiliyor.

Hesabı daha bana vermeden engelledi ve direkt olarak ilk maili verecekti.

Teşekkür ederim.

Valorant'ta hesap satışı yasak. Tek bir bilet ile hesap sahibi hesabı geri alabiliyor. Hesabı almasa bile şikayet edip hesabı banlatabiliyor. Savcılığa gidersen davanın ne kadar süreceği ve nasıl bir sonuç çıkacağı belli olmaz fakat %100 değer. Eğer imkanınız varsa kesin dava açın.

Hacım eleman hesabın sahibi değil. Hesabın bilgileri de elinde değil. Nasıl Riot'a bilet atacak? Bir kısmı atladınız sanırım.

Henüz 18 yaşındayım dava açmak beni zorlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı