Valorant hesap satışından dava açılır mı?

Bir miktar süre dediğiniz 1 gün hocam.

1 gün de alıcının hesabı satıp ban yedirmesinin imkanı yok. Siz almışsınız gibi görünüyor buraya da kendinizi temize çıkarıp dava konusun da içinizi rahatlatmak için konu açmışsınız gibi.

hocam kimseyi inandırmak zorunda değilim hele bu tavrınızla sizi hiç değilim düzgünce bir konu açtım yorumlarınız için teşekkür ederim

Ban yedi diyerek hem parayı geri alacak hem de hesap onun olacak. Yerinde olsam hesabı geri alır veya bilet atıp kapattırırdım. Elindekinden de olsun.

Ban yedi diyerek hem parayı geri alacak hem de hesap onun olacak. Yerinde olsam hesabı geri alır veya bilet atıp kapattırırdım. Elindekinden de olsun.
hesap kapanmış zaten hocam alıcı bana suç buluyor bu yüzden

hesap kapanmış zaten hocam alıcı bana suç buluyor bu yüzden
Hesabın kapandığına inanmıyorum. Muhtemelen farklı bir kullanıcının hesabından aldığı ss. Bu arada kesinlikle korkmanıza gerek yok. Adama bizzat ‘hesap satışı Riot games politikalarına aykırı. Siz bunu ve sonucunda uygulanabilecek cezayı göze alarak hesabı benden satın aldınız. Bu durumun tespit edildiğini ve ceza aldığını söylüyorsunuz. Hesap satışı zaten yasal olmadığından hukuki zeminde benden hak iddia edemezsiniz. Olaya etik açısından yaklaşırsak da benim bu cezaya sebebiyet verecek bir davranışta bulunmadığımı ben biliyorum ve şahsen vicdanım rahat.’ diyerek konuşmayı kendi adınıza sonlandırabilirsiniz

Bu şeye benziyor, tefeciden para alıp sonra tefecinin buna sahte para vermesini dava etmek

Benim de benzer bir olay oldu yardım edebilecek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…