Valorant hesap satışından dava açılır mı?

Merhaba. İsmi duyulan bir siteden hesap satımı yaptım. Ben hesabı verirken tüm bilgileriyle beraber teslim ettim sıkıntısız oynadı hesabı alan arkadaş. Yaklaşık bir gün sonra bana hesabın banlandığını söyledi. Burada benim suçumun olmadığını iddia etsem de bana dava açacağını söyledi. Böyle bir şey mümkün mü? Çalıntı vs. olmadı oyun çıktığında açtığım hesabımdı.

Banlandı derken hesap kilitlendi mi?

Hocam eğer tahmin ettiğim siteyse son satışınızdan itibaren 30 gün sonra hesabı kapatabiliyorsunuz. Arkadaşı kaale almayın, takmayın. 30 gün sonra hesabı kapatırsın. Bir de mümkünse engelle geç. Bir şey yapamaz.
denedim fakat satış işlemi gerçekleştiği için hesap kapatılamaz diyor bende kaçma niyetinde değilim iyi niyetle okul için ihtiyacım vardı sattım olanlar kafamı karıştırdı.

Banlandı derken hesap kilitlendi mi?
evet hocam kalıcı şekilde uzaklaştırıldı diye mesaj gelmiş riot destek ekibinden
Avukat falan bedava herhalde. İsterse açsın, bir şey çıkmaz.
:DD valla hocam tehditleri çok ciddiydi hesap uçuk bir rakam değil 200 lira bandında bir mebla idi kafam karıştı yardım istedim sizlerden cevabınız için teşekkür ederim

@Eleen19 dediğim gibi umursamayın. Bazıları hesaba ve ekstra paraya konmak için böyle yalanlarda uydurabiliyor, aklınızda bulunsun.
cevabınız için teşekkür ederim hocam :)
Selam da söylesin. Hiçbir şey çıkmaz.
cevabınız için teşekkür ederim hocam :)
Hesabınızda ki şüpheli işlemlerden dolayı diye mi gelmiş hocam?
hocam alıcının dediğine göre bana gönderdiği mesajda öyle yazıyor ama ben ilk defa böyle bir işe bulaştım nerdeyse 1.5 sene önce kendim açtım şahsi mailimdi herşeyi devrettim paramı aldım yaklaşık 1 gün sonra bana hesap banlandı cart curt falan dedi
Belki hesabı başkasına sattı, kendisi hile veya benzeri şeyler kullandı, başkasına hakaret etti bunlar bilinemez. Riot Games alım satım işlerine karışmayan ve bunu kendi kuralları ile yasaklamış bir firma. İstediği gibi dava açsın kaybettiği şey para ve vakit olur.
ben çok dil döktüm senden kaynaklı olabilir falan diye yok adam tepeme bindi kaçmak istemiyorum suçlu olmamak için. teşekkür ederim cevabınız için hocam :)

Cevabınız için teşekkür ederim hocam :)

Cevabınız için teşekkür ederim hocam :)

Hocam alıcının dediğine göre bana gönderdiği mesajda öyle yazıyor ama ben ilk defa böyle bir işe bulaştım neredeyse 1.5 sene önce kendim açtım şahsi mailimdi her şeyi devrettim paramı aldım yaklaşık 1 gün sonra bana hesap banlandı cart curt falan dedi

Ben çok dil döktüm senden kaynaklı olabilir falan diye yok adam tepeme bindi kaçmak istemiyorum suçlu olmamak için. Teşekkür ederim cevabınız için hocam :)

Kardeşim bence bize oyun oynuyorsun. 2 senedir bu işin içindeyim İtemsatış'ta aktif Valorant mailli hesap satışı yapıyorum. Hesabı geri alma aşamasın da senin hesaba dair attığın ticket Riot Games'a ulaşınca sen ilk mail bilgilerine cevap verene kadar hesap şüpheli işlemlerden dolayı kilitlenir.

Sonrasın da Riot Games senin bilgilerin doğrulandığın da hesabın kilitini kaldırıp senin Gmail'ine geçirirler.

Boş boşuna böyle şüpheli hareketlerden ban yemez. İlk kez sattıysan 2 kişi biliyor hesabın kullanıcı adını ve şifresini bizi yemeye çalışma.

Bu arada alıcı eğer bilgiliyse davanın en kralını yersin. Ama bir şey çıkmaz fakat CELB kağıtı vb. geliyor adresine.

Kardeşim bence bize oyun oynuyorsun. 2 senedir bu işin içindeyim İtemsatış'ta aktif Valorant mailli hesap satışı yapıyorum. Hesabı geri alma aşamasın da senin hesaba dair attığın ticket Riot Games'a ulaşınca sen ilk mail bilgilerine cevap verene kadar hesap şüpheli işlemlerden dolayı kilitlenir.

Sonrasın da Riot Games senin bilgilerin doğrulandığın da hesabın kilitini kaldırıp senin Gmail'ine geçirirler.

Boş boşuna böyle şüpheli hareketlerden ban yemez. İlk kez sattıysan 2 kişi biliyor hesabın kullanıcı adını ve şifresini bizi yemeye çalışma.

Bu arada alıcı eğer bilgiliyse davanın en kralını yersin. Ama bir şey çıkmaz fakat CELB kağıtı vb. geliyor adresine.
hocam neden bu kadar parladığınızı anlamadım bende ilk kez satış gerçekleştirdim hesap bilgilerini verdim mailini değiştirdik satın alan arkadaşta girdi oynadı 1 gün sonra bana hesap banlandı mağdurum gibi şeyler söyledi burda benim suçumu kanıtlamasını istedim hesap satış işlemlerinden kapatıldı diye bana bir metin yolladı bende ticket attım banada aynı mesaj geldi beni hesap vereceksin dava ederim gibisnden tehdit vari konuştu yardım almak için buraya başvurdum yanıtınız için teşekkür ederim
hocam neden bu kadar parladığınızı anlamadım bende ilk kez satış gerçekleştirdim hesap bilgilerini verdim mailini değiştirdik satın alan arkadaşta girdi oynadı 1 gün sonra bana hesap banlandı mağdurum gibi şeyler söyledi burda benim suçumu kanıtlamasını istedim hesap satış işlemlerinden kapatıldı diye bana bir metin yolladı bende ticket attım banada aynı mesaj geldi beni hesap vereceksin dava ederim gibisnden tehdit vari konuştu yardım almak için buraya başvurdum yanıtınız için teşekkür ederim
hesabı ben devrettim bütün bilgilerini alan insana verdim ettim çalıntı gibi yada hesabı geri alma gibi bir durum değil bundan sonrası bana zarar verir mi ki ?? sonuçta girdi oynadı bir miktar süre geçti üzerinden

Yeni konular

Geri
Yukarı