Valorant hesapları nereden alınabilir?

Hesap daha karlıdır fakat ne olacağını bilemezsin. İki gün sonra gidebilir de ömür boyu sizde kalabilir de. Herkese güvenmeyip iyi bir satıcıdan alırsanız sonu iyi olabilir fakat bence VP alın hiç başınıza dert açmayın.

Valorant random hesap dıyeceğim ama içinde hile acanlar olabilir.

Biliyorum o yüzden 1. soruyu yazdım maili değiştirilebilir,%100TR sunucusu garantili hesaplar var içinde çok skin olmasa da 2.5k VPden fazlası yatırılmış alınır mı?
Hesap daha karlıdır fakat ne olacağını bilemezsin. İki gün sonra gidebilir de ömür boyu sizde kalabilir de. Herkese güvenmeyip iyi bir satıcıdan alırsanız sonu iyi olabilir fakat bence VP alın hiç başınıza dert açmayın.
Oyunlara hiç para yatırmıyorum bir daha da yatırmıyacağım o yüzden asil vandal almak mı (725 vp extra kalıyor) yoksa direk random hesap mı almalıyım riskli bir iş ama bilmiyorum karar veremedim.

Biliyorum o yüzden 1. soruyu yazdım maili değiştirilebilir,%100TR sunucusu garantili hesaplar var içinde çok skin olmasa da 2.5k VPden fazlası yatırılmış alınır mı?

Oyunlara hiç para yatırmıyorum bir daha da yatırmıyacağım o yüzden Asil Vandal almak mı (725 VP extra kalıyor) yoksa direk random hesap mı almalıyım riskli bir iş ama bilmiyorum karar veremedim.

Hocam riske girrmeyın bence. Gidip VP yatırın.

Biliyorum o yüzden 1. soruyu yazdım maili değiştirilebilir,%100TR sunucusu garantili hesaplar var içinde çok skin olmasa da 2.5k vpden fazlası yatırılmış alınır mı?

Oyunlara hiç para yatırmıyorum bir daha da yatırmıyacağım o yüzden Asil Vandal almak mı (725 VP extra kalıyor) yoksa direk random hesap mı almalıyım riskli bir iş ama bilmiyorum karar veremedim.

Ben vandal ve kalana ek yapıp Battle Pass alırdım. Ama illaki hesap alacaksanız random almayın illaki başına bir şey gelir hesapların. YouTube'ta alanlar bile garantisini veremiyor. Alıcaksanız gerçek içinde ne olduğu belli hesaplar alın. İtemsatış ve GameSatış tarzı sitelerden alabilirsiniz. Güvenilir satıcılardan almanızı öneririm. Bir de VP fiyatları en ucuz itemsatış ta galiba. Arada %21 indirime giriyor bakın derim.

Oyunlara hiç para yatırmıyorum bir daha da yatırmıyacağım o yüzden asil vandal almak mı (725 vp extra kalıyor) yoksa direk random hesap mı almalıyım riskli bir iş ama bilmiyorum karar veremedim.
Yerinizde olsam oyuna hiç para vermeyip takım arkadaşlarımdan veya düşman ölülerinden topladığım skinlerin keyfini çıkarırdım. Eğer illaki para yatıracaksanız random hesap almayın. Battle pass veya sağlam bir siteden içeriğini bildiğin bir hesap olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı