Valorant hile raporlanmıyor

Gumli05

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam arkadaşlar daha şimdi arkadaşımla ısınmak için derecesiz girdik, ilk tur ben su almaya gittim AFK kalmıştım mecbur ancak geldiğimde karşıma inanılmaz bir hile geldi ve herkesi duvar arkası Guardian ile vurmaya başladı. Fazla belli ettiği roundlar da vardı hiç açmadığı roundlar da. Hatta kendisi hile bozuldu falan diye chatten yazdı ve kendisi 40 civarı kill alıp maçı bitirdi. Şimdi biz takım olarak bu oyuncuyu raporladık ancak banlanmadı maç içi ve bende Riot Games'e bilet göndermeye karar verdim ancak Riot Games Valorant desteğe giriş dahi yapamıyorum ki böyle hilelerin oyunda olması çok sinir ediyor. Size kendisinin oyun içi tag ve ismini vereceğim isterseniz siz bilet gönderip adamı raporlamayı deneyin başarırsanız sizden çok minnettar olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vanguard oyun içerisindeyken harici bir yazılım bulduğunda zaten maç iptali yapıyor demek ki o an yazılım bulunmamış ve bu yüzden maç iptal olmamış. Yine de şansınızı deneyin ama sanmam.

Vanguard oyun içerisindeyken harici bir yazılım bulduğunda zaten maç iptali yapıyor demek ki o an yazılım bulunmamış ve bu yüzden maç iptal olmamış. Yine de şansınızı deneyin ama sanmam.
Adam aynı tur içerisinde 5 kişiyi duvar arkası vurdu. ve 2 seviye olduğu için daha 1 maç atmış hileyle sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı