Çözüldü Valorant hilesiz HWID yasakladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PORTAKAL_SS

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Bursa
Merhaba. Bugün arkadaşım ile oyuna giriyorduk bir mesaj geldi ekranıma raporladığınız bir kişi ban yedi diye tamam dedim daha sonra maç araması iptal olduğu için tekrar başlattım fakat bir hata kodu verdi oyunu kapatıp tekrar açarken hesabın kalıcı olarak yasaklandı diye bir yazı çıktı. Ben de bir tane hesap daha açıp orada denemeye çalıştım fakat gene aynı hatayı aldım. HWID ban yemişim fakat hayatımda 1 kere bile Valorant ile alakalı hile aratmadım ne de indirdim. Acaba banım açılır mı?
Bu arada ticket attım, 11 saat oldu, geri dönüş yok. Normal mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20210106-WA0005.jpeg
    IMG-20210106-WA0005.jpeg
    256,7 KB · Görüntüleme: 216
SSD'min seri numarasını çok sefer değiştirdim yani C: D: Diski olarak fakat olmadı.
Acaba bu ban kalkar mı?.

Evet ama bu uyarıdan sonra ne olduysa oldu oyunu başlatırken hata aldım tekrar başlattım oyunu ban yeğimi gördüm acaba bug mu oldu?
Eğer üçüncü parti yazılım kullanmadıysanız arkanıza yaslanın ve Riot'tan gelecek maili bekleyin. ✌🏿

Peki hile kullanmadığımı nasıl anlayacaklar bir kere suçlu buldular da gerçekten anlamıyorum.
1 kere bile hile indirip kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bir şey merak ettim bu bandan 1 gün önce yani salı günü MTA oynamak için çalıştırdığımda GTA san klasöründe asi dosyası bulundu diye bir hata verdi bununla bir alakası olabilir mi?

Peki hile kullanmadığımı nasıl anlayacaklar bir kere suçlu buldular da gerçekten anlamıyorum.
1 kere bile hile indirip kullanmadım.
Hatalı olup olmadığını anlarlar; siz rahat olun.
Peki bir şey merak ettim bu bandan 1 gün önce yani salı günü MTA oynamak için çalıştırdığımda GTA san klasöründe asi dosyası bulundu diye bir hata verdi bununla bir alakası olabilir mi?
Alakası yok, merak etmeyin.

Merhaba. Bugün arkadaşım ile oyuna giriyorduk bir mesaj geldi ekranıma raporladığınız bir kişi ban yedi diye tamam dedim daha sonra maç araması iptal olduğu için tekrar başlattım fakat bir hata kodu verdi oyunu kapatıp tekrar açarken hesabın kalıcı olarak yasaklandı diye bir yazı çıktı. Ben de bir tane hesap daha açıp orada denemeye çalıştım fakat gene aynı hatayı aldım. HWID ban yemişim fakat hayatımda 1 kere bile Valorant ile alakalı hile aratmadım ne de indirdim. Acaba banım açılır mı?
Bu arada ticket attım, 11 saat oldu, geri dönüş yok. Normal mi?

SS'te raporladığınız kişi ban yemiş.(Cevabı yeni gördüm yanlış anlamışım.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı