Valorant HWID ban kaldırmak

Obrakadabra

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Valorant'tan HWID ban yedim ve anakart değişikliği yaparsam tekrar oyuna girebilir miyim? İlginiz için teşekkür ederim.

HWID ban yediğine göre hileden yemişsindir, öncelikle lincimizi yapalım, iyi olmuş.

Sorunun cevabına gelirsek, HWID banlar anakart veya başka parçalara atılabilir, anakart değişikliği ile girip giremeyeceğinin bir garantisi yok.

Neden giremeyeyim? Banlar anakarta, SSD veya ekran kartına atılmıyor mu genel olarak? Anakarta atıldığı için önce arkadaşımın anakartını deneyeceğim, birkaç gün oynayacağım. Ondan sonra anakart almayı düşünüyordum.

HWID'yi değiştirme yöntemleri var. Genellikle regedit üzerindendi. Araştırıp şansını deneyebilirsin.
HWID = Hardware ID. Herhangi bir parçana atmış olabilirler.

%80 oranla anakarta atılıyor kanka. Ama garantisi yok tabii ki.

Çoklu hesaplara rütbe kısıtlaması olduğu için girip çıktığımızdan girdigim bir hesap ban yiyince otomatikman ban yemiş bulunduk. Hile kullanan birisi değilim

Hep aynı şey sıkılmadınız mı ? Riot'un ban sistemi gayet iyi, yok kullanmadım vs. gereksiz ban yok. HWID değişsen yine hile açacaksın zaten.
Çoklu hesaplara rütbe kısıtlaması olduğu için girip çıktığımızdan girdigim bir hesap ban yiyince otomatikman ban yemiş bulunduk. Hile kullanan birisi değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…