Valorant HWID ban kaldırmak

Obrakadabra

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Valorant'tan HWID ban yedim ve anakart değişikliği yaparsam tekrar oyuna girebilir miyim? İlginiz için teşekkür ederim.

Neden giremeyeyim? Banlar anakarta, SSD veya ekran kartına atılmıyor mu genel olarak? Anakarta atıldığı için önce arkadaşımın anakartını deneyeceğim, birkaç gün oynayacağım. Ondan sonra anakart almayı düşünüyordum.

HWID ban yediğine göre hileden yemişsindir, öncelikle lincimizi yapalım, iyi olmuş.

Sorunun cevabına gelirsek, HWID banlar anakart veya başka parçalara atılabilir, anakart değişikliği ile girip giremeyeceğinin bir garantisi yok.

%80 oranla anakarta atılıyor kanka. Ama garantisi yok tabii ki.

Çoklu hesaplara rütbe kısıtlaması olduğu için girip çıktığımızdan girdigim bir hesap ban yiyince otomatikman ban yemiş bulunduk. Hile kullanan birisi değilim:)

Dostum nasıl inandirabilirim bilmiyorum sana ama inşallah basina gelmez. Başkasının hesabına girmemeye çalışın size tavsiyem. HWID değişti diyelim 700 TL bir masraf yapıp tekrar böyle hatalar yapmam emin ol kendimden başka kimsenin hesabına girmem. Neyse konu dağılmasın ilginiz için sağ olun

Yeni konular

Geri
Yukarı