Valorant HWID banı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim anlamadığım bu ceza neden kalıcı değil de 13 Mayıs’a kadar? Valorant’ta hile indirince sınırlı süreli mi ban yeniliyor?

Hile kullandım demiyor zaten Vanguard arkada her zaman açık olduğu için hileyi USB'ye yüklese bile Vanguard bunu algılayıp ban atıyor ama bu haklı bir şekilde ban yediği gerçeğini değiştirmiyor.
Bu yanlış birşey değil mi ama?

Benim anlamadığım bu ceza neden kalıcı değil de 13 Mayıs'a kadar? Valorant'ta hile indirince sınırlı süreli mi ban yeniliyor?

Hocam maalesef 3 Tür ban var
-E-spor banı -12 ay.
-Normal oyuncu banı -3 ay.
- Diğerini bilmiyorum maalesef.
Kaynak Riot Dunpy.

Donanimin seri nunaralarini degistirmekle ban kalkmiyor maalesef.

Hocam sadece donanın seri numarası değiştirmiyor. Mac adresi, IP adresi, donanım marka ve modelleri, ekran kartı sürücü sürümü, Windows sürümü gibi pek çok şeyi değiştiriyor. HWID ban kaldırılabilir.

Ban sınırsız. Bir daha o hesaptan oynayamaz. Ama HWID kalkınca yeni hesaptan girebilir.
Hocam maalesef 3 Tür ban var
-E-spor banı -12 ay.
-Normal oyuncu banı -3 ay.
- Diğerini bilmiyorum maalesef.
Kaynak Riot Dunpy.
Anladım, konu sahibi şimdi yeni hesap açarsa donanım banı olduğundan yeni açtığı hesapta banlanacak. 13 Mayıs‘a kadar o cihaz üzerinden yeni hesap açma izni yok. Bu arada haklı yere ban yemesine rağmen ‘’Cidden yeter, Kaldırın artık, Sepebsiz ban‘’ adlı başlıklar açması güldürdü. Hak etmişsiniz ban yemeyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı