Valorant HWID banı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar para yatırdım dediğin hesapta neyin skin changeri onu pek anlayamadım ama csb

Hocam aynı şeyden bahsediyoruz. İnsanlar o görünümler için para veriyor. 😷

Kimsenin özgürlüğünü yine de kısıtlamıyor sadece basit bir zevk sadece bir zevk ki zaten bellirtim balta skini markete gelmediği için onu kullanacaktım şu karambit bıçaklı savaş biletini almış ve 100% tamamlamıştım yani zaten para yatırmıştım: (
O kadar para yatırdım dediğin hesapta neyin skin changeri onu pek anlayamadım ama csb.

Galiba 2. sezon savaş biletini almıştım ( karambite benzeyen bıçaklı olan savaş bileti ) + asil vandal almıştım markete düşmeyen balta skinini kullanmak için yüklemiştim. : (

USB'ye attın ama tabi anti hile programına birden bilgi geldi hemen otomatik tespit edeyim ve banlayayım dedi. Dolayısıyla ban haksız, ofisi basın.

USB'ye attın ama tabii anti hile programına birden bilgi geldi hemen otomatik tespit edeyim ve banlayayım dedi. Dolayısıyla ban haksız, ofisi basın.

Kanka Vanguard şöyle işliyor hile USB de ve ben oyunu başlattım Vanguard bunu algılıyor ve banlıyor hileyi inject etmeme gerek yok ( abdülhamit adamdır :/ )
Yasaksa kullanmayacaksın kardeşim. İyi olmuş.

Tamam ab en legal insan sensin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı