Valorant HWID yasağı süresini spoofer uzatır mı?

pegacuk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1.5 ay önce Valorant'dan HWID ban yedim, şunu söylemek isterim ki kesinlikle hile kullanmadım. Yeni bir bilgisayar dizdim ve amacım akıcı şekilde Valorant oynamaktı, yeni bilgisayarımla 2 hafta Valorant oynadım ve HWID ban yedim. Sebebin de Euro Truck Simulator'de Cheat Engine kullandığım için ban yediğimi düşünüyorum, saçma diyebilirisiniz ama Vanguard güçlü bir sistem, etrafımda o kadar Cheat Engine kullanan insanlar vardı, hiçbir şey olmadı ama ben ban yedim. Sonra dayanamayıp internetten Spoofer buldum ve 10 maç attıktan sonra tekrar Van 152 hatasını verdi, oyuna giriyorum, 20 dakika oynadıktan sonra tekrar ban yiyiyorum. Normalde 27 Haziran'da banım kalkıyor, sizce spoofer kullandığım için Valorant ban sürem artmış mıdır, yoksa 27 Haziran'da kalkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cheat Engine kolay engellenebilir bir uygulama. Bence o yüzden değildir. Keşke banlandığında hemen ticket atıp neden banlandığını sorsaydın.

Spoofer'ı satın aldığın yere "format atarsam bilgilerim eski haline döner mi?" sorusunu sor. Eğer evet derlerse o tarihte format atarsın.

Cheat Engine kolay engellenebilir bir uygulama. Bence o yüzden değildir. Keşke banlandığında hemen ticket atıp neden banlandığını sorsaydın.
3. parti yazılım kullandığımı söylediler ama hile kullanacak kadar düşmedim..
sence 27 haziranda kalkar mı ? :(

Geri
Yukarı