Çözüldü Valorant iade çalışma mantığı nasıl?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

goldenarmor5325

Picopat
Mesela ben sürekli bir skin satın alıp alıp kullansam son 13. günde falan iade etsem böyle böyle olur mu acaba? Merak ettiğim ve düşük VP'li skinleri de denemek istiyorum. Böyle denersem bir şey olur mu?

Çözüm
Mesela aristokrat ares ile 1 maç atarsam iade edemez miyim?

Hayır edemezsiniz. Arkadaşın attığı Valorant politikasına bakarsanız zaten içerik kullanılmamış olmalı diyor.
Yanlış bilgi.

Ben bir bıçağı ya da skini geliştirmeden 4-5 gün kullanıp iade ettiğim oldu.

Yanlış bilgi değil gidip araştırıp bakabilirsiniz yazıyor zaten. Önceden sanırsam böyle bir şey vardı ama şu an öyle bir şey arkadaş inanmıyorsa deneyebilir.
Mesela ben sürekli bir skin satın alıp alıp kullansam son 13. günde falan iade etsem böyle böyle olur mu acaba? Merak ettiğim ve düşük VP'li skinleri de denemek istiyorum. Böyle denersem bir şey olur mu?

Skini geliştirmediğin sürece iade edebiliyorsun. (sistemi değişmiş olabilir Valorant'ı pek takip etmiyorum bu aralar.)

Geliştirmediğiniz sürece evet, ve 14 gün değil 1 hafta diye biliyorum. Bende 1 hafta sonra iade butonu kaybolmuştu bir keresinde.

Bildiğim kadarıyla seviye yükseltirsen silahı iade kabul etmiyorlar.

1644857616707.png

Evet dostum yapabiliyorsun. Ama onun bir hakkı var kaç olduğunu bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı