Valorant iade koşulları nasıldır?

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni bir Valorant hesabı açtım ve bu hesapta 4. seviye bir kuronomi vandal iade ettim. Şimdi merak ettiğim soru şu acaba ben başka bir skin alsam ve geliştirmesem onu VP olarak iade alabiliyor muyum? Çünkü eskiden bir deseni geliştirmediğin sürece (bıçaklar dahil) istediğin kadar spike hücum atıp 14 gün içinde iade edebiliyordun, o halen duruyor mu?

İlk iadede genelde yükseltme yapmış olsan bile geri alıyorlardı sanırım ama sonrasında belli bir zaman içerisinde ve yükseltme yapmadıysan iade edebiliyorsun ve harcadığın VP hesabına geri geliyor. Bu iade olaylarının da bir algoritması vardır elbet çok sık yapanlara karşı önlem amacıyla.

artık değişti 1 tane hakkın var sonraki aldıklarını iade edemezsin.
Bundan haberim yoktu.

İlk iadede genelde yükseltme yapmış olsan bile geri alıyorlardı sanırım ama sonrasında belli bir zaman içerisinde ve yükseltme yapmadıysan iade edebiliyorsun ve harcadığın VP hesabına geri geliyor. Bu iade olaylarının da bir algoritması vardır elbet çok sık yapanlara karşı önlem amacıyla.

Bundan haberim yoktu.
önceden aldığın skini yükseltmemek kaydı ile 1 hafta içinde iade edebiliyordun ama geçen sene kaldırdılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı