Valorant icebox haritası kaldırılmalı

yigitalyksel

Hectopat
Arkadaşlar Valorant'ta icebox ne zaman gelirse alt F4 çekiyorum ve 4 saat ban yiyorum diğer hesabımdan oynuyorum şu oyuna harita seçme özelliği gelmeli artık ama Riot blastx skinleri yapıyor 12 Ocak'ta büyük güncelleme gelecekmiş. İnşallah harita seçme gelir.

Arkadaşlar Valorant'ta icebox ne zaman gelirse alt F4 çekiyorum ve 4 saat ban yiyorum diğer hesabımdan oynuyorum şu oyuna harita seçme özelliği gelmeli artık ama Riot blastx skinleri yapıyor 12 Ocak'ta büyük güncelleme gelecekmiş. İnşallah harita seçme gelir.
Ajan seçim ekranında bozmana rağmen 4 saat ban mı yiyorsun?
Ayrıca büyük bir güncelleme ile birlikte harita seçme özelliğinin gelmesi mantıklı gibi geliyor ama harita seçme özelliği yokken bile uzun süre sırada beklenmesine rağmen harita seçme özelliği gelirse sırada bekleme süreleri çok uzayabilir.

Ortalama harita kaldırılması saçma olur. Yeni harita getirmeleri daha mantıklı olur.

Kişiden kişiye değişebilecek bir durum tabii ki ama bana kalırsa da pek hoş bir harita değil.
Haven, Ascent ve Split gibi mapler çok daha güzel mapler bana kalırsa
Özellikle FPS sorunu çekenler için işkence gibi o haritada oynamak.
Üstüne üstlük biraz büyük bir map olması gibi sıkıntıları var.
Ancak Icebox oynaya oynaya mape ısınıyorsunuz yine de.

Kolsuzluğunuzu haritaya bağlamanın anlamı yok. Harita geçen gelen güncellemeyle büyük ölçüde düzeltildi. Bence gayet güzel bi harita tüm arkadaşlarım seviyor. Eğer o maçta kötüyseniz harita bu kötülüğünüzün en düşük etkenidir. Sonuçta siz başka haritada düşmanlarınız farklı haritada oynamıyor. Aynı haritayı oynuyorsunuz. Sizin için hangi spotlar zorsa onlar içinde zor. Haritayı öğrenmeye çalışın spotları öğrenin. Emin olun o zaman seveceksiniz. Alt f4 atmakla haritayı öğrenemezsiniz. Haritayı öğrenenler sevmeye başladı. Harita ilk çıktığında alt f4 lerden haritayı oynayamıyordum. Şimdi onların sayısı çok az niye çünkü insanlar oynayıp öğrenince sevmeye başladı haritayı.

Ajan seçim ekranında bozmana rağmen 4 saat ban mı yiyorsun?
Ayrıca büyük bir güncelleme ile birlikte harita seçme özelliğinin gelmesi mantıklı gibi geliyor ama harita seçme özelliği yokken bile uzun süre sırada beklenmesine rağmen harita seçme özelliği gelirse sırada bekleme süreleri çok uzayabilir.

Evet ajan seçme yerinde bozduğumda 4 saat ban yiyorum.

Yeter ki icebox gelmesinde 10 dakika sürsün.
Kolsuzluğunuzu haritaya bağlamanın anlamı yok. Harita geçen gelen güncellemeyle büyük ölçüde düzeltildi. Bence gayet güzel bir harita tüm arkadaşlarım seviyor. Eğer o maçta kötüyseniz harita bu kötülüğünüzün en düşük etkenidir. Sonuçta siz başka haritada düşmanlarınız farklı haritada oynamıyor. Aynı haritayı oynuyorsunuz. Sizin için hangi spotlar zorsa onlar içinde zor. Haritayı öğrenmeye çalışın spotları öğrenin. Emin olun o zaman seveceksiniz. Alt F4 atmakla haritayı öğrenemezsiniz. Haritayı öğrenenler sevmeye başladı. Harita ilk çıktığında alt F4'lerden haritayı oynayamıyordum. Şimdi onların sayısı çok az niye çünkü insanlar oynayıp öğrenince sevmeye başladı haritayı.

Kolsuz değilim ve kolsuzla ne alakası var.

Öznel ve nesnel yargılar var bilirsin belki bu benim görüşüm sende burada boş konuşmaktan başka bir şey yapmıyorsun.

Evet ajan seçme yerinde bozduğumda 4 saat ban yiyorum.

Yeter ki icebox gelmesinde 10 dakika sürsün.

Kolsuz değilim ve kolsuzla ne alakası var.

Öznel ve nesnel yargılar var bilirsin belki bu benim görüşüm sende burada boş konuşmaktan başka bir şey yapmıyorsun.
Sizin konuştuğunuz gibi bende genele yazdım. Yanlış anlaşılmış olabilirim ama oyunda da çok geliyorum bu tiplere. Adam nasıl oynayacağını bilmiyor. Aim almayı bilmiyor ölüyor. Abi harita kötü ya. Ben böyle haritanın a...... ....... diyor. İyi oynayıp ölenlerini gıkı çıkmıyor. En azından benim gördüklerim böyle. O yüzden genele konuştum. Yazım yanlışından kişisel algıladınız galiba.

Geri
Yukarı