Valorant için 8 vs 16 GB RAM

Bunları gösteriyor. Nasıl güncelleyebilirim arkadaşlar? Uygulamadan kurmadım, yardımcı olursanız harika olur. @Kedi Yumak

Buradan güncellemeni önermiyorum, sadece güncelmi diye görmek için kullan uygulamayı.

Öyle yaptım, bunları nereden kuracağım? Aralarında önemli olanlar var mı?

Eki Görüntüle 860125
Bunları gösteriyor. Nasıl güncelleyebilirim arkadaşlar? Uygulamadan kurmadım, yardımcı olursanız harika olur. @Kedi Yumak

Sakın kurmayın buradan lütfen kaldırın o uygulamayı.

Önemli driverlar değil başka yerden indirmenize de gerek yok.
Öyle yaptım, bunları nereden kuracağım? Aralarında önemli olanlar var mı?
Önemli olan yok.
Kaldırın o uygulamayı hocam bir daha da indirmeyin.

Benim başım yandı sizin de yanmasın...

Güncel olmayanlar önemli olmadığımı düşündüğüm sürücüler.
Yanlışım varsa düzeltin.

Yardımın için gerçekten sağ ol. Peki bu FPS sorununu nasıl çözebilirim? Daha yüksek almam gerekiyor sanırım.

Yardımın için gerçekten sağ ol. Peki bu FPS sorununu nasıl çözebilirim? Daha yüksek almam gerekiyor sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI Afterburner indirip oyun içi değerlerinizi söyler misiniz?

Güç seçeneklerinden yüksek performansa aldınız değil mi?

Almadıysanız şu videoya bakın
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yüksek performansa almadıysanız FPS'iniz bayağı yükselecektir.
MSI Afterburner'la nasıl FPS değerleri gösterileceği yukarıdaki video da mevcut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…