Valorant için arkadaş arıyorum

lnkoom

Decapat
Daha fazla  
İmmo 1'im şu an ama çok oyuna hakim değilim. CS'den geldim. 1 sezon oynadım sadece varsa bu ranklarda birileri oynayabiliriz.

Evet hocam az önce kazandım 1 maç immo 1 attı puan düştü sadece

CS de globalim FACEIT oynamadım pek

Hocam bende CS sup FACEIT 8 lvldim. Valorant denemek için 10 maç attım 10 maçıda kazandık fakat Gold 1 attı sildim. Hep aynı karakteri oynadım bunun etkisi var mı?

Hocam bende CS SUP FACEIT 8 lvldim. Valorant denemek için 10 maç attım 10 maçıda kazandık fakat Gold 1 attı sildim. Hep aynı karakteri oynadım bunun etkisi var mı?

Dostum bende Gold 2 ile başlamıştım oynadığın karakterle falan ilgisi yoktur. Gold'la başladıysan çok rahat dia falan olursun zaten ama yükselmek biraz zor CS gibi değil çok daha fazla takım oyununa ihtiyaç duyuyorsun.

Dostum bende Gold 2 ile başlamıştım oynadığın karakterle falan ilgisi yoktur. Gold'la başladıysan çok rahat dia falan olursun zaten ama yükselmek biraz zor CS gibi değil çok daha fazla takım oyununa ihtiyaç duyuyorsun.
Aynen hocam çok haklısınız. Bu sene sınava gireceğim için ara verdim sınavdan sonra oynamak isterim, yaşarsak tabii. İyi oyunlar :)

Geri
Yukarı