Valorant için en iyi Gaming klavye hangisidir?

Merhaba. Ben Valorant için bir Gaming klavye arıyorum. Bütçe önemli değil, kaç para olursa olsun yeter ki en iyisi olsun. (ben normalde Blue Switch klavye kullanıyorum)
Valorant oynayacaksan red switch almalısın, o takır takır seslere sinir olmaya başlıyorsun zaten oyunun siniri var bide.

K70 RGB TKL yani numpad olmayan türünden, 8kHz polling rate'e sahip, en düşük gecikme demek. Apex Pro, Steel Series'in omni point switchlerini kullanan (red gibi yapısı var) basım algılama derinliğini değiştirebildiğiniz klavyesi. Aktivasyon noktası değiştirilebiliyor da diyebiliriz. Sonuç olarak piyasadaki en iyi klavyeler bu ikisi ve Razer Blackwidow V3 fakat switchleri hakkında bilgim olmadığından önermedim. Bir de K70 RGB Pro var normalde tam klavye olarak ama o henüz Türkiye'de yok.

SteelSeries Apex TKL veya Razer Huntsman mini.

Ben ASUS ROG claymore II modelini düşünmüştüm sizce o klavye iyi midir?

K70 RGB TKL yani numpad olmayan türünden, 8kHz polling rate'e sahip, en düşük gecikme demek. Apex Pro, Steel Series'in omni point switchlerini kullanan (red gibi yapısı var) basım algılama derinliğini değiştirebildiğiniz klavyesi. Aktivasyon noktası değiştirilebiliyor da diyebiliriz. Sonuç olarak piyasadaki en iyi klavyeler bu ikisi ve Razer Blackwidow V3 fakat switchleri hakkında bilgim olmadığından önermedim. Bir de K70 RGB Pro var normalde tam klavye olarak ama o henüz Türkiye'de yok.

Kablosuz klavye kullanmayı anlamsız buluyorum. Fare kablosuz olması mantıklı çünkü kabloya bağlı olmadan fareyi çok daha rahat kullanabiliyorsunuz ama klavyede kablo olması bir şeyi değiştirmiyor. Klavye çünkü yerinde sabit duruyor sürekli. Onun dışında switch kalitesi hakkında yorum yapmaya gerek yok. Gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı