Valorant için Gigabyte G24F/2 alınır mı?

tears4fears

Hectopat
Arkadaşlar tryhard FPS oyuncusuyum XL2411k almayı düşünüyordum ama bu ürün daha ucuz ve Sync özeliği de var. Alan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar tryhard FPS oyuncusuyum XL2411k almayı düşünüyordum ama bu ürün daha ucuz ve Sync özeliği de var. Alan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

Ben ürünü şu an almadım fakat bende tryhard Valorant oyuncusuyum. Yorum yapacak olursam monitör kesinlikle fiyatına göre çok iyi ve birton özelliği var, birkaç araştırma yaptım. İyi oyuncularda, e-sporcularda bile IPS panel kullananları gördüm ki bu monitör SS IPS bence alınabilir bir monitör. Diğer yandan dediğin XL2411k TN panel kendi açımdan bakacak olursak her ne kadar tryhard oyuncu da olsak arada farklı oyunlar oyunuyoruz, video izliyoruz. O zaman IPS panelin farkı daha çok ortaya çıkıyor.

Özellikle ışık sızması için :D

Aynen ya alan arkadaşlar var ama detaylı bir video atan yok, atsalar çok iyi olur ya.

Herhangi bir ışık sızması filan yok cihazda ama bazı arkadaşlarda olmuş sanırım ölü piksel ve ışık sızması. Video atayım dilerseniz Valorant içerisinden. Tryhard oynamıyorum ben zevkine oynuyorum ama bildiğim kadarıyla üst düzey FPS oyuncuları için TN panel öneriliyor.

Herhangi bir ışık sızması filan yok cihazda ama bazı arkadaşlarda olmuş sanırım ölü piksel ve ışık sızması. Video atayım dilerseniz Valorant içerisinden. Tryhard oynamıyorum ben zevkine oynuyorum ama bildiğim kadarıyla üst düzey FPS oyuncuları için TN panel öneriliyor.

TN panelde renkler berbat oluyor ne kadar tryhard olsa da monitörde sadece oyun oynamayacak video falan izleyeceksen TN hiç önerilmez. Üstüne artık IPS paneller TN paneller ile yarışıyor TN panelleri geçen IPS'ler var hatta.

TN panelde renkler berbat oluyor ne kadar tryhard olsa da monitörde sadece oyun oynamayacak video falan izleyeceksen TN hiç önerilmez. Üstüne artık IPS paneller TN paneller ile yarışıyor TN panelleri geçen IPS'ler var hatta.
Bence de benim TN panel monitörüm vardı ondan buna geçiş yaptım, görüntü kalitesi çok fark etti. Ama TN panele FPS oyunları için daha iyi diyorlar.

Dostum ışık sızması testi yapıp fotoğraf atarsan çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
biraz daha beklerseniz YouTube videoyu şu an 4K olarak işliyor daha kaliteli olarak izleyebilirsiniz. Elimden geldiği kadar çektim arkada vantilatör açık ses filan olmuş kusura bakmayın. 1 Ekim'den sonra iade politikası değişiyor

Valorant performansı sizce nasıl? Fiyatı çok uygun tryhard FPS oyuncusuyum. Çok kararsız kaldım monitör konusunda.

Valorant performansı sizce nasıl? Fiyatı çok uygun tryhard FPS oyuncusuyum. Çok kararsız kaldım monitör konusunda.
Bence güzel ama tryhard bir oyuncuysanız hiçbir türlü gecikme istemezsiniz bildiğim kadarıyla en az gecikme TN panellerde, TN panelin eksisi görüntü kalitesi.

Valorant performansı sizce nasıl fiyatı çok uygun tryhard FPS oyuncusuyum çok kararsız kaldım monitör konusunda.

Ben Valorant oynayan birisi degilim ama denemek için indirip oynadım ölüm kalım maçı attım ve 40 falan vurdum :D Zaten ekran SS IPS ve 180 Hertz rekabetci için iyi bir monitör.

Geri
Yukarı