Valorant için kulaklık önerisi

FearlessEagle

Centipat
Daha fazla  
1. kulaklık Game Power Medusa 2. kulaklık Rampage bygame X3 kulaklık hangisi daha iyi sizce Valorant için? Tavsiye lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Rampage bygame X3 oyuncu kulaklığı hakkında fazla bilgim yok ama Gamepower Medusa Valorant'ta rekabetçi maç gireceğiniz zaman mikrofonu isteğiniz doğrultusunda karşılayamayabilir.

Bende Medusa 7.1 kullanıcısıyım fakat mikrofonu benim isteğimi fazla karşılayamadı. Ses oranını %95 gibi seviyede tutarsanız sesiniz daha net anlaşılır ama gereksiz yere cızırtı sesi gelebilir ve takımdaki bazı oyuncuları rahatsız edebilir. Eğer %70 - %80 gibi bir seviyede tutacaksanız sesiniz diğer oyunculara az gelecek ve vereceğiniz infonun netleşmemesi sonucunda size ve takımınıza turu kaybettirecektir.

Mikrofon dışında deri ped olması yaz aylarında insanı rahatsız edebiliyor veya kokabiliyor.
Fakat kulaklığın 7.1 özelliği olması ve bu özelliği iyi oturturmuş olması oyun içinde iyi ses kasmanızı sağlıyor. Bana kalırsa harici mikrofonunuz varsa sizin için çok sorun olacağını düşünmüyorum. Belki mikrofona bir mikrofon süngeri bulursanız cızırtıları engelleyebilirsiniz.

1. kulaklık Game Power Medusa 2. kulaklık Rampage bygame X3 kulaklık hangisi daha iyi sizce Valorant için? Tavsiye lazım.

Sadece Valorant oynamazsınız illaki bir gün Valorant'ta bayar sadece Valorant için değil genel olarak konuşursak bütçe bakımından Rampage xnova kulaklık öneririm kullanıyorum ve gayet memnunum 7.1 desteği de var.

Sadece Valorant oynamazsınız illaki bir gün Valorant'ta bayar sadece Valorant için değil genel olarak konuşursak bütçe bakımından Rampage xnova kulaklık öneririm kullanıyorum ve gayet memnunum 7.1 desteği de var.

Hocam konu sahibi özellikle Valorant oyununu belirttiği için infolaşma konusunda iyi bir mikrofona -sıkıntı çıkarmayan- ihtiyacı olacaktır. Kullanıcısı olduğunuz için mikrofon kalitesinden olumlu olumsuz yönden belirtirseniz daha da yardımcı olacaktır :)

Hocam konu sahibi özellikle Valorant oyununu belirttiği için infolaşma konusunda iyi bir mikrofona -sıkıntı çıkarmayan- ihtiyacı olacaktır. Kullanıcısı olduğunuz için mikrofon kalitesinden olumlu olumsuz yönden belirtirseniz daha da yardımcı olacaktır :)
Mikrofon kalitesi yanii 200 tl ye göre bence gayet iyi

Bende de Medusa var mikrofununda sıkıntı yok ama arkadaşım karar veremedi ve bir tane daha kulaklık attı Rampage rm K28 ghost diye bu 3'ü arasında hangisini alsın. Ben de hakim değilim konuya.

Yeni konular

Geri
Yukarı