Valorant için mouse önerisi

Valla kanka ben SteelSeries'ten bu söylediklerimi kullandım içlerindede bi Sensei Ten biraz hoşuma gitti ama yinede SteelSeries bir daha almama taraftarıyım.
Bir yandan Razer çok öneriliyor ama Razer'ında 1000 TL altındaki modelleri fiyatını haketmiyor gibi geliyor bana. Viper Mini vardı yılbaşında 500 TL mi neydi alınsa bi o alınırdı o zamanda fare ihtiyacım yoktu.
Şimdi ya bulursam güzel bi çift tıklama özellikli fare alacağım ya da bu Rog Keris çılgınlığına ben de katılacağım. Herkes öneriyor ama sağlam şekilde yapılmış bi kullanıcı yorumuda bulamadım.
Monitör alırken nasıl zorlandıysam bu fare alırken bi o kadar zorlanıyorum.

Kanka benim anlamadığım şey Steelseries Rival 3 çok öneriyorlar fakan pek bir olayı yok default skatezleri kötü switcleri sert fikrim ce bende bir sene kullandım ilk sistemim ilk mousemdı bunları hiç düşünemedim ama şimdik başka mouselar deneyince anlıyorum.

Vallahi kanka ben SteelSeries'ten bu söylediklerimi kullandım içlerindede bir Sensei Ten biraz hoşuma gitti ama yine de SteelSeries bir daha almama taraftarıyım.
Bir yandan Razer çok öneriliyor ama Razer'ında 1000 TL altındaki modelleri fiyatını hak etmiyor gibi geliyor bana. Viper Mini vardı yılbaşında 500 TL mi neydi alınsa bir o alınırdı o zamanda fare ihtiyacım yoktu.
Şimdi ya bulursam güzel bir çift tıklama özellikli fare alacağım ya da bu ROG Keris çılgınlığına ben de katılacağım. Herkes öneriyor ama sağlam şekilde yapılmış bir kullanıcı yorumuda bulamadım.
Monitör alırken nasıl zorlandıysam bu fare alırken.

İkinci el ya da sıfır Razer DeathAdder V2 alamazsam. ROG Keris kafilesine bende katılcam gibi duruyor.

İkinci el alınacak bir şey değil bence ya fare. Biz en iyisi katılalım yoksa zam gelecek ROG'ada :D

Bencede değil ama 4-5 gün kullanıp satanlar var. Roga zam gelecek diye de korkuyorum şu ROG'u araştırırm ona rakip bir mouse daha var kafamda HyperX PulseFire Haste kablolu bakalım artık araştırcaz bol bol😅.

Arkadaşlar Keris'i aldım. Gayet güzel fare. Ayrıca Glorious Minus ve Razer arası bir sertlik hissiyatı var Switch'in. Ama kablo yumuşaklığı, skatez kayganlığı, hafifliği ve ele oturuşu şimdilik gayet güzel görünüyor. Boyut farklılığı için de resim atıyorum.

1698328299361.png

Arkadaşlar Keris'i aldım. Gayet güzel fare. Ayrıca Glorious Minus ve Razer arası bir sertlik hissiyatı var Switch'in. Ama kablo yumuşaklığı, skatez kayganlığı, hafifliği ve ele oturuşu şimdilik gayet güzel görünüyor. Boyut farklılığı için de resim atıyorum.

Eki Görüntüle 1990960
Çok teşekkür ederiz.

Arkadaşlar Keris'i aldım. Gayet güzel fare. Ayrıca Glorious minus ve Razer arası bir sertlik hissiyatı var Switch'in. Ama kablo yumuşaklığı, skatez kayganlığı, hafifliği ve ele oturuşu şimdilik gayet güzel görünüyor. Boyut farklılığı için de resim atıyorum.

Eki Görüntüle 1990960

Hayırlı olsun kanka güle güle kullan.

Yeni konular

Geri
Yukarı