Valorant için ucuz 2. el işlemci önerisi

beykhan

Femtopat
Daha fazla  
Valorant oynamak için ucuz işlemci arıyorum. Şu an kullandığım işlemci i3 M330, oyunun minimum desteğini karşılamıyor. Sizce hangi model işlemci almalıyım?

Bunlar laptop için değil mi? Çıkarıp takmalı mı, yoksa Reballing ile mi takacak. Reballing yapan insan bence bizden işlemci önerisi istemez bir yanlışlık mı var acaba burada? İşlemcinizi değiştirebileceğinizden emin misiniz?

Bunlar laptop için değil mi? Çıkarıp takmalı mı, yoksa reballing ile mi takacak. Reballing yapan insan bence bizden işlemci önerisi istemez bir yanlışlık mı var acaba burada?

Eski laptopumda işlemcinin yanında vida vardı vidayı sökerek işlemci değiştirmiştim bununda öyle oldugunu tahmin ediyorum ama laptoptan daha az verim alabilir işlemci daha çok ısıncak eskisine göre o sogutucular i3 için yapıldı.

İşlemciyi yükseltsen bile gene verim alamazsın.
can you run it sitesinden sistem gereksimlerimin hepsi valorantı onaylıyor sadece işlemcim karşılamıyor
1.nesil laptop işlemcisi Valorant 30FPS almaz. i5 2520M laptop ile bile oynayamiyordum. Arkadasimda i5 6300u var o bile kasarak oynuyor. 30-50FPS arası gerisini sen yorumla sence o işlemci ile oynayabilir misin?

Bilgisayarım laptop değil kasa.

Can you run it sitesinden sistem gereksimlerimin hepsi Valorant'ı onaylıyor sadece işlemcim karşılamıyor.

Bilgisayarım laptop değil kasa.

Turbox falan herhalde laptop işlemcisini masaüstüne onlar takıyor. İşlemci RAM anakart satıp işlemciye vereceğin parayı ekleyip 2.el daha iyi işlemci anakart RAM alabilirsin.Anca öyle oynarsın.Drop sorunu oluşuyor işlemci iyi olmayınca. G3260 işlemci kullanırken 70FPS oynuyordum işlemci değişince 200 oldu FPS.Valorant işlemciye yük bindiren oyun.

Turbox falan herhalde laptop işlemcisini masaüstüne onlar takıyor. İşlemci RAM anakart satıp işlemciye vereceğin parayı ekleyip 2.el daha iyi işlemci anakart RAM alabilirsin. Anca öyle oynarsın. Drop sorunu oluşuyor işlemci iyi olmayınca. G3260 işlemci kullanırken 70FPS oynuyordum işlemci değişince 200 oldu FPS. Valorant işlemciye yük bindiren oyun.

Peki önerilerin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı