Valorant için uygun işlemci önerisi

ByKussTR

Decapat
Daha fazla  
Geçtiğimiz ay R7 240 DDR3 2 GB aldım. Valorant'ı kaldırıyor fakat işlemcim aşırı berbat. 1 çekirdek 2.7GHz. Valorantan FPS yüzünden zevk alamıyorum. İnternette yazan her yolu denedim ama yok olmuyor arkadaşlarımla rahatca oyun oynamak istiyorum ve maddi durum gerçekten çok sıkıntı.2.el param güvende tarzı seçeneği olan ve Valorant'ı 40-60 da bile oynattıracak işlemci önerir misiniz?

Ekran kartını söyler misin ona göre öneri yapacağım.

R7 240 yazmış hocam.

Geçtiğimiz ay R7 240 DDR3 2 GB aldım. Valorant'ı kaldırıyor fakat işlemcim aşırı berbat. 1 çekirdek 2.7GHz. Valorantan FPS yüzünden zevk alamıyorum. İnternette yazan her yolu denedim ama yok olmuyor arkadaşlarımla rahatca oyun oynamak istiyorum ve maddi durum gerçekten çok sıkıntı.2.el param güvende tarzı seçeneği olan ve Valorant'ı 40-60 da bile oynattıracak işlemci önerir misiniz?

Bütçe?

Sistemin diğer parçalarını ve bütçeni yazarsan öneririz.

Sistemin diğer parçalarını ve bütçeni yazarsan öneririz.
Anakart: Asus P5QPL-AM - İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 2.70GHz - Ekran Kartı: Amd R7 240 2gb - Psu: 280W
Hocam anakart modelini söyler misiniz? İntelse kaç pin? AM4 ise belirtiniz.
Hocam Kusura Bakmayın Pek Anlamam Ben Buyrun 1624122765953.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı