Valorant iki takımda AFK oyuncu oluyor

ZySay

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, Valorant girdim fakat iki takımda AFK oluyor. Oyun başladığında bir iki adım ileri gidiyorlar ve sonra duruyorlar, bu olay karşı takımda da oluyor. Bu olay neden oldu bilginiz var mı? İkinci kez karşılaşıyorum bu durumla.

Selamlar, Valorant girdim fakat iki takımda AFK oluyor. Oyun başladığında bir iki adım ileri gidiyorlar ve sonra duruyorlar, bu olay karşı takımda da oluyor. Bu olay neden oldu bilginiz var mı? İkinci kez karşılaşıyorum bu durumla.

Level botu.

Hocam ne sıklıkla yaşıyorsunuz ve hangi rankda maça giriyorsunuz acaba?

Some turkish... Problems AFK kalmaları normal oyuna giriyorlar unutuyorlar.

Not: Some turkish Problems'den kastım diğer İngiliz sunucularında böyle bir sorun yok, varsada ben denk gelmedim.

Valorantta bir level sistem yok ki botu olsun. Dereceli sistemi açmak için deseniz 10 maç KAZANMANIZ gerekli.

Valorant'ta bir Level sistem yok ki botu olsun. Dereceli sistemi açmak için deseniz 10 maç KAZANMANIZ gerekli.

Hocam Valorant oynamıyorum ama şey olabilir kontrat sistemi vardı ondan yapıyorlar olabilirler.

Hocam Valorant oynamıyorum ama şey olabilir kontrat sistemi vardı ondan yapıyorlar olabilirler.
İlk başlarda dereceliyi açabilmek için 20 derecesiz maç kazanmaları gerekiyordu. AFK bırakma olaylarını gören RIOT onu 20 maç oynamak değil de 10 maç KAZANMAK olarak değiştirdi. Kontrat sistemi de xp ile çalışıyor dediğiniz gibi ancak oyundaki etkinliğine bağlı olarak xp fazlalığı yada azlığı belirleniyor diye biliyorum. AFK bırakmak işe yaramayacaktır pek.
Saygılarımla..

Geri
Yukarı