Valorant Immortal sistemi nasıl işliyor?

bfdhbgsventg

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben de şaşırıyorum çünkü şu an immortal 1'im ve sistemin nasıl çalıştıgını bilmiyorum. Sorum şu: Immortal olduktan sonra maç atmazsam lig veya sıralamam düşüyor mu? Yardımcı olur musunuz? Çünkü okul var, hafta içi giremiyorum. Immo arkadaşlar özellikle cevap verirse çok memnun olurum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben de şaşırıyorum çünkü şu an immortal 1'im ve sistemin nasıl çalıştıgını bilmiyorum. Sorum şu: Immortal olduktan sonra maç atmazsam lig veya sıralamam düşüyor mu? Yardımcı olur musunuz? Çünkü okul var, hafta içi giremiyorum. Immo arkadaşlar özellikle cevap verirse çok memnun olurum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler:)

14 günden az bir süre girmezseniz sıkıntı olmaz. 14 günün üstünde girmezseniz rankınız sıfırlanacaktır.
Valorant'a başlamayı düşünüyorum, tavsiye eder misin? Zamanında warrock aşığıydım.
Fps oyunlarını seviyorsanız ve el alışkanlığınız varsa tabikide başlayın zevk alırsınız.

Görüntüsü çizgi film gibi mi? Ve biraz doğa üstü olaylar mevcut gibi?

Yani tartışmaya açık bir soru 😁. Olağan üstü güçler neredeyse çoğu oyundaki gibi var tabii ki. Çizgi film olayına diyecek bir şey yok bence fazla bir oyuncak tarafı yok oyunun gayet başarılı bir oyun. Geliştiricileri Riot Games sonuçta ve fazlasıyla sevilen e-spor tarafında da gayet başarılı olan bir oyun zevk alacağınızı düşünüyorum başlayın derim. Oyundaki VP fiyatı yani oyun parası fiyatları arttı eskiye göre fakat halen çoğu insanın alabileceği bir vaziyette. Desen neredeyse herkeste var. Desen konusunda pahalı fiyatlar sunan bir oyun değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı