Valorant indirilirken 1 günden fazla kaldı hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Arda Doğan1

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle oyunu indirmeye başladım ve 4,5 GB'si indirildi ve maalesef 1 günden fazla kaldı yazıyor ve ilerlemiyor tekrar başlasın istemiyorum (int kötü) ne yapmalıyım?
İnt kötü dedim ama çok da yavaş değil yani intden kaynaklanan indirmeme değil çünkü ilerliyordu yaklaşık 10 dk dir ilerlemiyor ve durduramıyorum.

Dosya Ekleri

• yardım.png
    yardım.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 127
Durdurma düğmesine bas ve yeniden başlat. Her bu sorun olduğunda ya işlemciyi kapatıp yeniden açman ya da durdurma düğmesine basıp yeniden indirmeyi başlatman gerekiyor.

Bu hatayı bende yaşadım 2-3 dakika bekledim ve sorun çözüldü ancak sende uzun süredir bu hata varmış sanırsam çözümünü bilmiyorum.

Teşekkürler yine de. Evet, uzun sürdü. İlerlemiyor ve güncelleme değil, indirme olduğu için kapatıp açarsam çok uzun sürer muhtemelen. Veya kapatıp açarsam devam eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle oyunu indirmeye başladım ve 4,5 GB'si indirildi ve maalesef 1 günden fazla kaldı yazıyor ve ilerlemiyor tekrar başlasın istemiyorum (int kötü) ne yapmalıyım?
İnt kötü dedim ama çok da yavaş değil yani intden kaynaklanan indirmeme değil çünkü ilerliyordu yaklaşık 10 dk dir ilerlemiyor ve durduramıyorum.
Bu düzeltilmeyen bir client bugu her güncellemede aynısını yaşıyorum bir sorun yok biraz bekleyin birden doluyor 'OYNA' adlı yazı ile karşılaşıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı