Çözüldü Valorant indirirken depolama alanı azalmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Avax

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam, şimdi Valorant indirmeye çalışıyorum önce 0.1 KB hatası aldım, birkaç çözüm okuyup denedim ardından görev yöneticisine baktığımda SSD'de bir kullanılma yok, Valorant'a sağ tıklayıp özellikler dediğimde de bir dosya boyut artışı yok ne yapmam lazım?

1677517355118.png

1677517366652.png

Çözüm
Öncelikle selam, şimdi Valorant indirmeye çalışıyorum önce 0.1 KB hatası aldım, birkaç çözüm okuyup denedim ardından görev yöneticisine baktığımda SSD'de bir kullanılma yok, Valorant'a sağ tıklayıp özellikler dediğimde de bir dosya boyut artışı yok ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 1684380

Eki Görüntüle 1684381

Oradan degıl Riot Games dosyasındakı Valorant'a sag tıkla ozellıklerde oradan bak.

Eki Görüntüle 1684380

Eki Görüntüle 1684381

Oradan degıl Riot Games dosyasındakı Valorant'a sag tıkla ozellıklerde oradan bak.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı