Valorant input lag hissiyatı

287352

Centipat
Merhaba. Arkadaşlar sorunum şu şekilde; Mesela poligan, ölüm maçı, ya da spike hücüm gibi modlarda oynadığım zaman hiçbir şekilde input lag hissiyatı yaşamıyorum. Fakat rekabetçi maçına girdiğim zaman oynarken gayet anlaşılır seviye de input lag olmaya başlıyor. Bu neden olabilir ?

Ölçeklendirmeyi ekran yapınca da bu sorun yaşanıyor. Hatta alınan FPS ile alakalı bir durum değil. Ben bunun için işlemci değiştirdim değişen bir şey olmadı.

Max Hz vermiyorsa monitör GPU ölçeklendirmeyi açmanız gerekiyor bu durumda tam Hz veriyor.

Komple sistemini değiştirenler bile hala yaşamaya devam ediyor. Kimisinde prizden kaynaklı EMI/RFI olayından dolayı elektriksel sorun oluyor.

Bende PSU ya da elektrik tesisatı ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorum. Nasıl çözeceğim hiçbir fikrim yok.

Herkes bir şekilde çözmeye uğraşıyor aslında ama ben bunu uzun süre gözlemledim, oyuna gelen bazı güncellemelerden sonra özellikle böyle oluyor.

Aynı sorun bende de var ama çok garip mesela 2-3 hafta öncesi hiç böyle bir sorun yoktu ve şunu fark ettim başka hesaplardan girince akıcı oynatıyor.

Çok saçma olay fps 600 adamla karsi karsiya uzak fightlarda oyun boka sarıyor cozumunu bulan yazsin pc degistim hala ayni sorun
280hz ekranla oynuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…