Valorant İnternet Bağlantısı Bulunamadı Hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Merhaba, oyunu açmak için tıkladığımda oyun ekranı bile açılmadı ve görsele de eklediğim üzere, "İnternet Bağlantısı Bulunamadı" başlığı altında açıklama olarak, "Oyunları oynamak için gerekli bir güncellemeyi almaya çalışırken internete bağlanamadık. Lütfen internet ayarlarını kontrol edip yeniden dene" hatası alıyorum ve hata kodu da vermiyor. Yaklaşık 2 hafta önce gece saat 04:00 saatlerinde oyunu oynarken birden oyun kapandı tekrar açmak istediğimde bu hatayı aldım. Hatadan bu güne birçok işlem denedim, bunlar: VPN değiştirme, internet ıp adresini değiştirme, Riot Vanguard'ı kaldırma, modem resetleme, komut isteminden IP adresi değiştirme, güvenlik duvarını etkisiz hale getirme, virüs programlarını kaldırma ve oyunu tekrar yükleme gibi. Oyunu kaldırıp, Valorant sitesinden tekrar 65 MB'lık dosyayı indirdim ama kurulumu başlatmadı ve yine aynı hatayı verdi. PC'den modeme bağlıyken bu hata hep var ama PC'den başkasının verisine bağlandığımda oyun gayet normal açılıyor. Yardımınızı ve geri dönüşünüzü umutla bekliyorum, saygılar.

Dosya Ekleri

• 2020-07-29 (2).png
    2020-07-29 (2).png
    34,2 KB · Görüntüleme: 121
valorantın destek bölümünden bu sorunun biletini attım ve sana en kısa sürede bunun çözümünü söylüyeceğiz dediler.Merak etme en kısa sürede hallolur uğraşıyorlarmış bunla alakalı belki bundan sonraki valorant patchinde bu sorun ortadan kalkabilir ama en kısa sürede çözülüceğini biliyorum bu sorun bendede var

Arkadaşlar, hatayı çözdünüz mü? Bende de:
Sunucuyla baglantı kuramadık.
Lütfen internet bağlantını.
Ve.
VPN ayarlarını.
Kontrol et hatası var.

Ben bu hatayı birkaç ay önce çözmüştüm valoranta ticket atmıştım sonra sorunu zaten kendim çözdüm çözüm şu:
Kendi internetinin güvenli internet seçeneğini kapat biter engelliyor güvenli internet.

Yeni konular

Geri
Yukarı