Çözüldü Valorant istemcisi açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lexar

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, dün Valorant'a girebiliyordum bilgisayarı falanda hiç kapatmamıştım ancak bugün oyuna giremiyorum oyunu çalıştırdığımda Riot Games logosu gelip gidiyor arka tarafta açık gözüküyor Riot Client ama sadece logosu ekrana gidiyor geliyor bunun çözümü nedir?

Çözüm
Efendim görev yöneticisinden Riot Client ve benzeri şeylerin görevini sonlandırın. Ve yönetici olarak çalıştırın. Bende çok oluyordu bu sorun. Böyle çözüyorum.
Hala aynı.
Arkadaşlar çözdüm. Nasıl çözdüm:

Öncelikle Riot Games dosya yoluna gidiyoruz.
Riot Client'i siliyoruz ama Valorant dosyası kalacak.
Ardından Riotclient'i başka diske ya da aynı disk içinde başka bir dosyanın içine kuruyoruz.
Sonra indirmeyi başlatıyosunuz.
İndirme bir dakika devam ettikten sonra eski Valorant isimli dosyayı kopyalayıp yeni Riot'un yanına yapıştırıyoruz Riot Client'den indirmeyi başlatıp 2-3 dk bekliyorsunuz oyun bu sürede dosyaları doğrulayıp oyna butonunu aktif edecektir iyi günler.
Görev yöneticisinden Valorant ile alakalı her şeyi sonlandır. Riot Games uygulaması da dahil. Sonra tekrar açmaya çalış. Ayrıca sağ aşağıda Riot Vanguard açık mı onu da kontrol etmeyi unutma.

Efendim görev yöneticisinden Riot Client ve benzeri şeylerin görevini sonlandırın. Ve yönetici olarak çalıştırın. Bende çok oluyordu bu sorun. Böyle çözüyorum.
Hala aynı.
Arkadaşlar çözdüm. Nasıl çözdüm:

Öncelikle Riot Games dosya yoluna gidiyoruz.
Riot Client'i siliyoruz ama Valorant dosyası kalacak.
Ardından Riotclient'i başka diske ya da aynı disk içinde başka bir dosyanın içine kuruyoruz.
Sonra indirmeyi başlatıyosunuz.
İndirme bir dakika devam ettikten sonra eski Valorant isimli dosyayı kopyalayıp yeni Riot'un yanına yapıştırıyoruz Riot Client'den indirmeyi başlatıp 2-3 dk bekliyorsunuz oyun bu sürede dosyaları doğrulayıp oyna butonunu aktif edecektir iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı