Valorant iyi bir oyun mu?

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba, kayıtlarda 753 saat CS:GO oynamışlığım var. Fakat gerek hileciler gerek Rus insanlar olsun oyuna bir ısınıp bir soğuyorum. Valorant iyi mi? Silahlar falan sekmiyor zaten. CS:GO'dan geçmeye değer mi? CS:GO rütbem nova 3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence oldukça iyi. Ancak en büyük sorunu kitlesi diyebilirim. Eğer internetiniz yeteri kadar iyiyse TR serverinde oynamanızı tavsiye etmiyorum. Sırf bir tane adam vuramadım diye anneme az küfür yemedim :D

LoL'ün verdiği zararların aynısını verir. Yeni yeni kitle oluştuğu için ağır yaşamlarda henüz Valorant oynayanı görmedik :)

Merhaba, kayıtlarda 753 saat CS:GO oynamışlığım var. Fakat gerek hileciler gerek Rus insanlar olsun oyuna bir ısınıp bir soğuyorum. Valorant iyi mi? Silahlar falan sekmiyor zaten. CS:GO'dan geçmeye değer mi? CS:GO rütbem nova 3.

Oynanabilir çok büyük fark yok. Ben 10 yıllık CS oyuncusuyum ama sevdim.
Bence CS:GO'dan güzel.

🤣 atmayın "Bence" dedim.
Hocam kusura bakmayın gülücük atmayın diyince elim oraya gitti 😁

Ne kadar fazla oynasam da tartışılır çok kanser kitlesi var Avrupa serverleri de kesin çözüm değil bir kaç kere orada da oldum karşı takımın demediği kalmadı bana. Kitlesi büyük bir -. Ama yenilik olsun ve geliştirme olsun çok iyi bir seviyede. Oyun için uğraşıldığını hissedebiliyorsunuz.

Fortnite'ı seviyorsan yani grafiklerini. Valorant'ı da seversin ama sana kalmış. Ben Valorant'ı sistemim kaldırmıyor diye oynayamıyorum yoksa oynardım güzel oyun.

LoL'ün verdiği zararların aynısını verir. Yeni yeni kitle oluştuğu için ağır yaşamlarda henüz Valorant oynayanı görmedik :)
League of Legends adlı kansere karantinada sıkıldım diye başladım, daha da kanser oldum. Bugün AD Carry oynarken yanıma Master Yi destek geldi, doran kılıcı aldı her yerden minyon kesti. Şansım bu kadar.

Oynanabilir çok büyük fark yok. Ben 10 yıllık CS oyuncusuyum ama sevdim.

Hocam kusura bakmayın gülücük atmayın diyince elim oraya gitti 😁
Çok basit bir ricaya karşı gelip "Badboy/Badgirl" olmak isteyenler için yazmıştım. Atanların hepsini göz ardı ettim, siz dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı