Valorant İyon Vandal vs Asil Vandal

Qwenzy

Yoctopat
Daha fazla  
Valorant'ta İyon Vandal alınır mı? 1200 VP'ye Gece Pazarı'ndan değer mi yoksa değmez mi? Söylerseniz sevinirim.

İyon vandal gerçekten iyidir sesi hafifliği ve sadeliği sayesinde benim ilk 5 vandalım içine girer asil ise insanların neden bu kadar çok sevdiğini bilmiyorum ama bir yerden sonra çok sıkan bir vandal skinidir.

Asil vandal.

İyon vandal gerçekten iyidir sesi hafifliği ve sadeliği sayesinde benim ilk 5 vandalım içine girer asil ise insanların neden bu kadar çok sevdiğini bilmiyorum ama bir yerden sonra çok sıkan bir vandal skinidir.
Asil vandal çok modern ve şık gözüküyor çünkü sesi ve animasyonu da çok güzel. Özellikle son vuruş yaptığında gelen animasyon benim çok hoşuma gidiyor.

Bilemedim asil vandalda almak istiyorum ya ikisi- de çok güzel bilemedim.

Asil Vandal.

Asil Vandal çok modern ve şık gözüküyor çünkü sesi ve animasyonu da çok güzel. Özellikle son vuruş yaptığında gelen animasyon benim çok hoşuma gidiyor.

Bilemedim aslında hem asil hem de iyonuda istiyorum hangisini alacağıma karar veremiyorum ikisi de çok güzel.

Bencede iyon çok iyi ama asıldı çok güzel hangisini alacağıma karar veremedim.

Geri
Yukarı