Çözüldü Valorant kaç GB yer kaplıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kağan20

Hectopat
Merhaba, Valorant eskiden 20-25 GB arası yer kaplıyordu. Şu anda Riot Games klasörü 37.8 GB yer kaplıyor. Sizde de aynı mı, yoksa bende mi çok fazla? Sizde kaç GB yer kaplıyor yazar mısınız?

Çözüm
1695594969956.png
Merhaba, Valorant eskiden 20-25 GB arası yer kaplıyordu. Şu anda Riot Games klasörü 37.8 GB yer kaplıyor. Sizde de aynı mı, yoksa bende mi çok fazla? Sizde kaç GB yer kaplıyor yazar mısınız?

37,4 GB yer kaplıyor. Eskiden 20GB falan yer kaplıyordu ve FPS değerli çok iyiydi şu an oyun aşırı değişmiş ve boş güncellemeler ile CS2 gibi bitmiş.

Grafik kalitesinin artması iyi bir şey (sistem iyi olana)

Aslında hiçbir önemi yok bence. Grafik kalitesinin de çıkışından beri arttığını göremedim ben. Bu oyunu ayarları ultraya çekip oynayan var mı cidden Low da oynanması çok daha mantıklı gereksiz şeyler göze çarpmaz. CS'de de geçerli bu durum.

Aslında hiçbir önemi yok bence. Grafik kalitesinin de çıkışından beri arttığını göremedim ben. Bu oyunu ayarları ultraya çekip oynayan var mı cidden Low da oynanması çok daha mantıklı gereksiz şeyler göze çarpmaz. CS'de de geçerli bu durum.

Ultrada oynuyorum, kaplamaların çamur gibi gözükmesi aksine daha kötü oluyor. Gözümü rahatsız ediyor.

Ultrada oynuyorum, kaplamaların çamur gibi gözükmesi aksine daha kötü oluyor. Gözümü rahatsız ediyor.

Kaplamalar çamur gibi gözükmüyor ki. Hiç kötü gözükmüyor bence gereksiz gözümü yoruyor Ultra. Çok fazla detay var gibi. Belki de alışkanlıktadır çocuklukta CS'yi de Low da oynuyordum Valorant'ı da Low da oynuyorum Ultra yaptığım zaman mapteki birçok şey gözüme batıyor.

Geri
Yukarı