Valorant kapanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Evet arkadaşlar, başlıktaki gibi ilginç bir sorunum var 😄 Oyundan normal bir şekilde çıkış yapıyorum fakat görev yöneticisinde baktığımda işlemci ve RAM kullanımını yüksek görüyorum, kontrol ettiğimde de oyun hala çalışıyor olarak gözüküyor. Her zaman olmuyor bu arada bir oluyor. Var mı buna benzer sorun yaşayan? Aynı zamanda benim oyunda da bazen ilginç hatalar oluyor. Genelde maç başlarında karakter 1-2 saniye kendi kendine hızlı bir şekilde bıçak çekip duruyor falan. Bu oyunda Steam'deki oyunlarda olduğu gibi dosya bütünlüğünü kontrol etme ya da hata giderme gibi bir şey var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 👍

Aynı sorunları yaşıyorum, RAM'im aşırı fazla kullanılıyor yapabileceğimiz pek bir şey yok bu durum karşısında, oyunun optimizasyonu çok iyi değil ve böyle sonuçlar doğuruyor, yine de çok rahatsızsanız grafikleri veyahut çözünürlüğü düşürmeyi deneyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar, başlıktaki gibi ilginç bir sorunum var 😄 Oyundan normal bir şekilde çıkış yapıyorum fakat görev yöneticisinde baktığımda işlemci ve RAM kullanımını yüksek görüyorum, kontrol ettiğimde de oyun hala çalışıyor olarak gözüküyor. Her zaman olmuyor bu arada bir oluyor. Var mı buna benzer sorun yaşayan? Aynı zamanda benim oyunda da bazen ilginç hatalar oluyor. Genelde maç başlarında karakter 1-2 saniye kendi kendine hızlı bir şekilde bıçak çekip duruyor falan. Bu oyunda Steam'deki oyunlarda olduğu gibi dosya bütünlüğünü kontrol etme ya da hata giderme gibi bir şey var mı? Cevaplar için şimdiden teşekkürler 👍
Maç başlarında bıçağın buga girmesi ve hatta bıçağın mermisini değiştirme bugu bende de oluyor bunun sebebi yüksek ping ve internetimin aşırı yavaş olması, mobil veriden girdiğimde bunlar daha nadir oluyor. Bıçağın şarjörü değiştirilmez normalde ama Packet Loss denen şeyden dolayı grafiksel kayba uğruyor oyun anlık olarak.

Genelde maç başlarında ajan 1-2 saniye kendi kendine hızlı bir şekilde bıçak çekip duruyor.

Ping veya paket kaybınız varsa böyle sorunlar yaşayabiliyorsunuz.

Steam'deki oyunlarda olduğu gibi dosya bütünlüğünü kontrol etme ya da hata giderme gibi bir şey var mı?

Valorant Installer'ı açarsanız onarıma başlıyor otomatik olarak.

Maç başlarında bıçağın buga girmesi ve hatta bıçağın mermisini değiştirme bugu bende de oluyor bunun sebebi yüksek ping ve internetimin aşırı yavaş olması, mobil veriden girdiğimde bunlar daha nadir oluyor.
Genel olarak paket kaybı sebep oluyor bunlara, ve benim pingim 10 olsada yaşıyorum.
Görev yöneticisinden oyuna yüksek öncelik vermenizide tavsiye ederim oyunu açtığınızda.

İnternet hızım gayet iyi. 50 mbps alıyorum ping falan da yok. Bazen oyun başında silahı bıçak gibi tuttuğu da oluyor 😄

İnternet hızım gayet iyi. 50 mbps alıyorum ping falan da yok. Bazen oyun başında silahı bıçak gibi tuttuğu da oluyor 😄
İnterneti başkaları da kullanıyorken paket kaybı yaşanabiliyor. Hatta oyunda sağ üstteki grafikte paket kaybı gözükmezken bile yürürken oyunda geriye atabiliyor, sağ üstteki grafiğin yenilenme hızı yavaş olduğundan heralde.

Yeni konular

Geri
Yukarı