Çözüldü Valorant kaplama iadesi nasıl oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HolxY LaBraus

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kaplama iadesi ile ilgili bir olay anlatacağım bilenler yazarsa sevinirim. Ben Phantom kaplaması almak istiyordum. Asil hariç herhangi bir efektli kaplamayı istiyordum ama mağazama gelmiyor bayağıdır. Asil istememe nedenim ise arkadaşımda olması. Farklı kaplamaları alalım ki oyun içinde çeşitlilik olsun istiyoruz. Bugün de marketime Asil Phantom geldi. Bayağıdır gelmediği için artık almak istiyorum Asil olsa bile ama şöyle bir sorum olacak. Ben bu kaplamayı aldıktan sonra ertesi günlerde farklı bir Phantom kaplaması gelirse Asil'i iade edebilme şansım var mı? Varsa nasıl oluyor? Anlatırsanız sevinirim.

Eğer biliyorsanız başka bir sorum daha olacak. Mağazaya nasıl daha fazla Phantom kaplaması düşürebilirim?

Çözüm
Herhangi bir silah kaplaması alırsanız yalnızca hiç kullanmadığınız ve Radyanit puanı ile geliştirme yapmadığınız zaman iade edebilirsiniz. Aksi durumda iade söz konusu değildir.

Ayrıca mağazaya daha fazla Phantom kaplaması düşürmek için sizin yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Silah kaplamaları her zaman rastgele olarak düşüyor.
Herhangi bir silah kaplaması alırsanız yalnızca hiç kullanmadığınız ve Radyanit puanı ile geliştirme yapmadığınız zaman iade edebilirsiniz. Aksi durumda iade söz konusu değildir.

Ayrıca mağazaya daha fazla Phantom kaplaması düşürmek için sizin yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Silah kaplamaları her zaman rastgele olarak düşüyor.

Çözüm
Daha fazla Phantom kaplaması düşürmek diye bir şey yok. Şans meselesi.

Geliştirmediğiniz sürece bu linke giriş yapıp aşağıdan iade edebiliyordunuz yaklaşık 1 2 ay önce. Sanırım son güncelleme ile oyun içi bir defa kullanılan kaplamayı bir daha iade edemeyeceğinizi söylediler. Ben mesajı gönderirken üstteki mesaj gözükmüyordu. Gereken cevabı vermiş.

Kaplama iadesi ile ilgili bir olay anlatacağım bilenler yazarsa sevinirim. Ben Phantom kaplaması almak istiyordum. Asil hariç herhangi bir efektli kaplamayı istiyordum ama mağazama gelmiyor bayağıdır. Asil istememe nedenim ise arkadaşımda olması. Farklı kaplamaları alalım ki oyun içinde çeşitlilik olsun istiyoruz. Bugün de marketime asil Phantom geldi. Bayağıdır gelmediği için artık almak istiyorum asil olsa bile ama şöyle bir sorum olacak. Ben bu kaplamayı aldıktan sonra ertesi günlerde farklı bir Phantom kaplaması gelirse Asil'i iade edebilme şansım var mı? Varsa nasıl oluyor? Anlatırsanız sevinirim.

Eğer biliyorsanız başka bir sorum daha olacak. Mağazaya nasıl daha fazla Phantom kaplaması düşürebilirim?

Eğer aldığın asil Phantom'u geliştirmezsen yani radyanit harcamazsan düz haliyle oynarsan sanırım 1 hafta içinde iade edebiliyordun.

Herhangi maç sayısı yok değil mi iade edilmemesi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaplamayı ister geliştirerek ister geliştirmeden kullanabilirsiniz. Ancak kullanılan kaplamaların da iade edilemeyeceği açıkça belirtilmiş.
Birkaç arkadaşa sordum geliştirmeden kullanmışlar ve sonradan iade etmişler. Bu konuyu tam çözemedim.

Birkaç arkadaşa sordum geliştirmeden kullanmışlar ve sonradan iade etmişler. Bu konuyu tam çözemedim.
Riot Games kendi sitesinde iade edilebilen ve edilemeyen içeriklerin tam olarak ne olduklarını açıklamış. Aşağıdaki nottan da anlaşılacağı üzere iade edilecek içeriğin kullanılmamış olması gerekiyor.

iadedurumu.PNG

Ek olarak daha detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı