Valorant karşı takım interneti kesiyor

İşletim sistemi
Windows 10

zheyt

Decapat
Daha fazla  
Selam, arkadaşlarla 5 kişi Valorant dereceli girmiştik. Maç 12-10 bizim lehimizeydi ve birden benimle 1 arkadaşımın oyununun internet bağlantısı kesildi, arkadaşla aramızdaki tek ortak yön ikimizde Turkcell Superonline kullanıyorduk. İkimiz oyuna geri döndükten 1-2 dakika sonra tekrar aynı anda atıldık, bunun DDoS gibi bir şey olabilme ihtimali var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, arkadaşlarla 5 kişi Valorant dereceli girmiştik. Maç 12-10 bizim lehimizeydi ve birden benimle 1 arkadaşımın oyununun internet bağlantısı kesildi, arkadaşla aramızdaki tek ortak yön ikimizde Turkcell Superonline kullanıyorduk. İkimiz oyuna geri döndükten 1-2 dakika sonra tekrar aynı anda atıldık, bunun DDoS gibi bir şey olabilme ihtimali var mı?

Az önce LoL'deydim ben de Superonline kullanıcısıyım, Turkcell ile alakalı bir problem var Riot sunucularından kendi kendine atıyor karşı takım ile alakası yok yani rahat olun.

Siber saldırı yapılıyor! Tüm elektrikleri kesin (!) 🤣

Geri
Yukarı