Valorant karşı taraf Odin alınca kaybediyoruz

ltachi

Hectopat
Arkadaşlar rütbem şu an bronz 2, oyun ilk çıktığında rankım altın 3'tü sonra girmedim. 1 hafta önce canım sıkıldı gireyim dedim, maçı 10-1 9-2 gibi alıyoruz. Sonra adamların hepsi bir anda Odin çekiyor el veriyoruz. Artık maç girmiyorum Odin çekecekler diye. FPS'im yüksek değil yüksek olsa belki alacağız. 70 80 FPS alıyorum drop yiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar rütbem şu an bronz 2, oyun ilk çıktığında rankım altın 3'tü sonra girmedim. 1 hafta önce canım sıkıldı gireyim dedim, maçı 10-1 9-2 gibi alıyoruz. Sonra adamların hepsi bir anda Odin çekiyor el veriyoruz. Artık maç girmiyorum Odin çekecekler diye. FPS'im yüksek değil yüksek olsa belki alacağız. 70 80 FPS alıyorum drop yiyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

2. bölümü bekleyeceğiz büyük ihtimalle bu arada 70 80 FPS alıyosan FPS'i 60'a sabitlemeyi dene 70 80 FPS oynamaktansa dropsuz 60 FPS almak daha mantıklı.

Takımda smoke ve flash şampiyonların olması gerek. Phoenix, Jett, Omen vs. Odin çok hantal bir silah. Önemli olan rush yapmamak. Odinin Ope ve Vandal karşısında çok şansı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı