Valorant kaybedince LP çok gitti

Orvenervel8641

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi dostlar kaybedince LP puanım çok fazla bir şekilde düştü. Elo hellde olmadığımı biliyordum fakat yine de maç geçmişinden baktım. 15 maçtan 11 Win almışım 4 lose yapmışım. Win'lerin 7'si 8'i 15 kill üstü. Fakat daha demin bir el kaybettim (mousem sorunlu lazeri falan dönmüyor) ve o elde de 1/14 gittim ve normalde 17-20 arası lp giderken 28 LP gitmiş. Sizce ben elohell de miyim neden böyle oldu yoksa k/da oranım çok mu düşük o yüzden mi bu kadar çok LP gitti? Cevaplarsanız sevinirim dostlar 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi dostlar kaybedince LP puanım çok fazla bir şekilde düştü. Elo hellde olmadığımı biliyordum fakat yine de maç geçmişinden baktım. 15 maçtan 11 Win almışım 4 lose yapmışım. Win'lerin 7'si 8'i 15 kill üstü. Fakat daha demin bir el kaybettim (mousem sorunlu lazeri falan dönmüyor) ve o elde de 1/14 gittim ve normalde 17-20 arası lp giderken 28 LP gitmiş. Sizce ben elohell de miyim neden böyle oldu yoksa k/da oranım çok mu düşük o yüzden mi bu kadar çok LP gitti? Cevaplarsanız sevinirim dostlar 🙂
1 14 vurmanız çok etki etmiş. Aynı zamanda bir anda rank atlamaya başladıysanız normaldir.

''Bottom fragger'' olmuşsun takımı geride tutan eleman sen olduğun için senden çok kırmış puanı. Bu oyunun böyle bir sistemi var ben kaybedince bile 13-15 puan kırıyor iyi vurduğum için. Eğer oyunda tilt olan yarıda bırakan birisiysen bu oyun seni elo hell'e sokar kısacası kaybedeceğin bir oyun bile olsa mücadele edeceksin elonu korumak istiyorsan.

Oyun KD ve MVP istatistiklerini tutuyor.

MMR'ınızla eşitlemeye çalışıyor 1/14 gitmeniz kötü olmuş sonraki maçlarda daha iyi oynamaya bakın lose almanız halinde bu durum devam edebilir.

Geri
Yukarı