Çözüldü Valorant kısayol bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

hicretkymc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacaktı yardım ederseniz çok sevinirim. Valorant'ta bu sorun karşıma çıkmaya başladı. Oyunu kısa yolundan başlatıyorum ama kısa yol bulunamadı hatası veriyor. Sağ tıklayıp özellikler diyorum ve konumunun yanlış olduğunu görüyorum. Benim burada yapmam gereken aslında Valorant'ın konumunu bulup özellikler kısmında konumu yapıştırmak ama Valorant'ın konumunu bulamıyorum sorun da bu. Nasıl konumunu bulabilirim çok bir bilgim yok. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
İlk önce masaüstündeki çalışmayan kısayolu sil. Valorant'ın sitesinden Valorant patch ini indir. Ondan sonra o patchi çalıştır Riot Games'in kurulu olduğu yeri seç. Mesela D:/riot Games yazsın örneğin. Ondan sonra çalıştırırsın onarma modunda açar yükler kısayolu da masaüstüne.
1615288457150.png

Açılan klasörden bir daha dosya konumunu aç yaparsanız ana konuma gelirsiniz.

İlk önce masaüstündeki çalışmayan kısayolu sil. Valorant'ın sitesinden Valorant patch ini indir. Ondan sonra o patchi çalıştır Riot Games'in kurulu olduğu yeri seç. Mesela D:/riot Games yazsın örneğin. Ondan sonra çalıştırırsın onarma modunda açar yükler kısayolu da masaüstüne.

Çözüm

Sağ ol, çözdüm sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı