Valorant kullanıcı adı değiştirme

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Valorant hesabı satın aldım. Gmail bende şifreyi de değiştirdim. Kullanıcı adını değiştirme var mı? Oyun içi nickname demiyorum giriş ekranında şifre ve kullanıcı adı isteyen yerde. Ya da telefon no ekleme var mı? Bilet atıp hesabı geri almasın diye.
Çünkü hesaba para yatırmayı planlıyorum boşa gitmesin.

Valorant hesabı satın aldım. Gmail bende şifreyi de değiştirdim. Kullanıcı adını değiştirme var mı? Oyun içi nickname demiyorum giriş ekranında şifre ve kullanıcı adı isteyen yerde. Ya da telefon no ekleme var mı? Bilet atıp hesabı geri almasın diye.
Çünkü hesaba para yatırmayı planlıyorum boşa gitmesin.
O hesaba para yatırmayın derim. Hesap doğrulaması için telefon no eklenebilir ancak eklenmesi pekte bir şey değiştirmez. Eğer kullanıcı hesabını geri talep ederse, rahatça alabilir. Ayrıca giriş kullanıcı adı değiştirilemiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun içi nickname demiyorum giriş ekranında şifre ve kullanıcı adı isteyen yerde.
Hocam, önce tam metni okuyun.

Hocam hesabın epostasını aldıysanız sıkıntı olmaz. Tüm bilgiler e posta yolundan geçiyor zaten. E posta sizde olduğu sürece satıcı hiçbir bilgisini değiştiremez çünkü epostaya gelen kodu girmeli. Ama valorant hesabı almayın aldırmayın. Eğer satın aldığınız tespit edilirse cihaz banı yiyorsunuz. Satan kişide sizde.

Hocam hesabın epostasını aldıysanız sıkıntı olmaz. Tüm bilgiler eposta yolundan geçiyor zaten. Eposta sizde olduğu sürece satıcı hiçbir bilgisini değiştiremez çünkü epostaya gelen kodu girmeli.
Hesabım çalındı ticketlarında e-postaya ihtiyaç olmuyor. Geçmiş bir kaç bilgiyi doğru bilmesi yeterli. Daha sonrasında e-posta dahil bütün her şeyi değiştirilip, kullanıcıya hesap teslim ediliyor. Daha öncesinde lol hesabım çalınmıştı. Geri almam hepi topu 1 hafta sürdü.

Hocam hesabın epostasını aldıysanız sıkıntı olmaz. Tüm bilgiler eposta yolundan geçiyor zaten. Eposta sizde olduğu sürece satıcı hiçbir bilgisini değiştiremez çünkü epostaya gelen kodu girmeli. Ama valorant hesabı almayın aldırmayın. Eğer satın aldığınız tespit edilirse cihaz banı yiyorsunuz. Satan kişide sizde.
Teşekkür ederim ama bir sorun var. Oyun teknik desteğe bilet atıp hesabı çaldılar diye bir şey söz konusu olurmu?

Geri
Yukarı